דוד שמעוני מחפש צדק "גם לבני נגב האייפון" ולאף אחד לא אכפתגם לבני אביעד נגנב האייפון 5!!! רק 6 חודשים הספיק ליהנות ממנו, לי עלה ממיטב כספי ולו עלה בזיעת

גם לבני אביעד נגנב האייפון 5!!! רק 6 חודשים הספיק ליהנות ממנו, לי עלה ממיטב כספי ולו עלה בזיעת למדנותו והצטיינותו בכיתת מופת. לצערי הרב נכנסנו לסטטיסטיקה של עשרות אלפי הסמארטפונים הנגנבים או נשדדים מדי שנה.

אני שואל היכן המשטרה? כיצד נוצר מצב שתופעה שזוכה לכינוי "מכת מדינה" עוברת לכולנו מתחת לאף בלי שנזעק די! עד כאן! כשהאצבע מופנת למשטרה, לראשי הקהילה לפוליטיקאים ולמערכת המשפט.

[caption id="attachment_27598" align="alignright" width="300"]דוד שמעוני - מחפש צדק דוד שמעוני - מחפש צדק[/caption] הקלות הבלתי נסבל של גנבות סמארטפונים הביאה למגפה של ממש, על פי הערכות נגנבים בישראל יותר מ- 50,000 מכשירים בשנה, אבל במחוז נגב של המשטרה התקבלו רק 50 תלונות, לדברי תנ"צ פרץ עמר מפקד מרחב נגב היקף התופעה הוא גדול יותר ואחוז המתלוננים הקטן נובע מהסיבה שהציבור לא מאמין שהמשטרה תשקיע מאמצים באיתור המכשיר הגנוב. בתגובה רציתי לשתף אתכם במקרה הפרטי של בני אביעד בן ה-16 המדבר בעד עצמו: ביום ראשון האחרון בשעה 18:30 קיבלתי שיחה בהולה "אבא גנבו לי ולחברי את האייפון 5 " לדבריו הוא ושני חבריו שהו בקנטרי קלאב ברנע באשקלון הניחו את חפציהם על כיסא בסמוך לבריכה ונכנסו להשתכשך להנאתם במימי הברכה , כשייצאו מהמים כעבור מספר דקות לא היה זכר ל 2 מכשירי האייפון 5 שלהם משהוא דאג לחטט בחפציהם ולשלוף משם את המכשירים עם אביזרי עזר בסך כולל של 9000 שקלים.
אבא ! ניסה להרגיעני בני אל דאגה! ימצאו את הגנבים יש מצלמות אבטחה, יש חשודים וחוץ מזה התקנו על המכשירים אפליקציית "מצא את האייפון שלי" .נדבקתי באופטימיות הנאיבית של בני ונגשנו למשטרה להגיש תלונה על הגניבה (לשלוח שוטר למקום לא בא בחשבון).
למחרת בבוקר התייצבתי במשטרה במשרדי "השרות לאזרח" אצל החוקר י.צ (השם שמור בפנקסי) בתקווה לעדכונים מעודדים בנושא החקירה ,עדיין אין ממצאים אמר לי החוקר , יש לנו טכנאי מצלמות אחד עסוק מאוד , כשיגיע תורך התיק יבדק. הבטחתי לו, שאבוא יום יום להתעדכן בחקירה (נאיבי מצידי).
למחרת הופעתי שוב במשרדו של החוקר י.צ שהסתכל עלי כאילו שנחתתי מהמאדים. באתי שוב אמרתי לבדוק היכן עומדת החקירה ,החוקר נבר במחשב לבסוף פלט "התיק נסגר" מה הסיבה שאלתי? ע.ל.נ (עבריין לא נודע) ענה לי. אייך אפשר להיוודע לעבריין אם לא חוקרים את המעורבים ? אם לא מפענחים את מצלמות האבטחה? שאלתי.
ביקשתי את המונה על כדי שאוכל להגיש ערעור על סגירת התיק הבלתי מוסברת. הופניתי לקצין הממונה דודו א.(שם רשום לטובה בפינקסי) שיש לציין שהיה אדיב במיוחד וגילה סימפטיה למכביר, הגיש לי דף ריק שם כתבתי את בקשת הערעור על סגירת התיק נכנסתי למשרדי השרות לאזרח מלא אופטימיות אך לצערי הרגשתי שיצאתי ממשרדי חברת קדישא (פ.נ. האייפון 5)....!. זאת תשובתי לתנ"צ פרץ עמר, זו הסיבה למיעוט התלונות במשטרה. וזה צריך להדאיג את כולנו. איזה מסר אנחנו שולחים לילדנו הצעירים?? ,"כל דאלים גבר" . "אין מלך בישראל איש הישר בעניו יעשה..."
מה עם חוסר האונים שאנו משדרים לילדנו. מה עם חוסר הבטחון??? מה עם ההשפלה ? מה עם הפגיעה בפרטיותנו?. ולמה שיתפתי אתכם בזה חברי??? כדי שאתם תשתפו אחרים! תעבירו את התוכן במיילים! תפנו את התוכן לשר לבטחון פנים, למפכ"ל המשטרה.לראש העיר, לשרים לחברי כנסת. בוא נאמר להם דיי!
לא רוצים לקבל את מכת הגנבות כגזרה משמיים! אנחנו רוצים בטחון אישי! רוצים לשלוח את ילדנו בבטחה לחוף הים, לרחוב, לבית הספר בהרגשה שיש מי שדואג לשלומם.
אני מבטיח לכם זה יעזור. יש לנו משטרה טובה, היא כבר הוכיחה בעבר, כשמטילים עליה משימה גם אם היא נראית בלתי אפשרית, היא עושה זאת בהצלחה ראו תופעת הסחר בנשים, ראו תופעת המסתננים ועוד.
אנחנו נקרא למשטרה! תנו לנו לסייע לכם כדי שתעזרו לנו!, שתפו אותנו בתמונות, מסרטוני האבטחה של הגנבים ואנחנו נתן לכם את השמות! שתפו פעולה עם חברות הסלולר! בצעו איכון סלולארי בזמן אמת ומייד ! צריכים רק לקבל את ההחלטה הנכונה!!!
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה