להחליף את הדיסקרוני אליאב, מנסה לעורר את השלטון החדש, בני וקנין, "כבר לא ראש עיריית אשקלון" [caption

רוני אליאב, מנסה לעורר את השלטון החדש, בני וקנין, "כבר לא ראש עיריית אשקלון"

[caption id="attachment_1219" align="alignright" width="70"]רוני אליאב

רוני אליאב[/caption]

הציבור באשקלון וגם הנבחרים החדשים עדיין עסוקים, בבני וקנין. אז רציתי לעדכן אתכם כולכם, בני וקנין, כבר לא ראש העיר. הוא במיעוט זניח באופוזיציה. כול אלה שבונים על אופוזיציה לוחמת כנראה לא באמת מכירים את בני. הוא לא יהיה.

הגיע הזמן להניח לבני ולשלטונו. תודה לך בני על שנות השרות הרבות. היה טוב היה רע זה כבר לא חשוב. כול אלה שמתחשבנים עם בני, עכשיו, קצת מפספסים את העיקר. המלחמה נגמרה בני הפסיד ונמוג. המלך מת יחי המלך החדש. הגיע הזמן לעסוק בשלטון החדש ובמעשיו.

נדמה שגם איתמר שמעוני, לא מבין עדיין שהוא ראש העיר ולא מועמד. הוא עסוק יותר מידי ביחסי ציבו, כול תזוזה שלו מקבלת סיקור כאילו הוא עדיין מועמד שזקוק לפרסום. איתמר כבר אין בזה צורך, כבר נבחרת הגיע הזמן למעשים ולא ליחסי ציבור. בסופו של דבר תבחן כמה תצליח לעשות ולא כמה פרסום תקבל.

[caption id="attachment_5463" align="alignleft" width="145"]כבר לא ראש העיר. בני וקנין כבר לא ראש העיר. בני וקנין[/caption]

המסרים החינוכיים שאיתמר שמעוני, מנסה להעביר למערכת דרך התקשורת הם נכונים לדעתי, אבל אני ממש לא בטוח שזו הדרך הנכונה לעשות את זה, אני בטוח שאסור להמשיך עם זה לאורך זמן. זה רק יצור אנטיגוניזים והמערכת תסתגר ותגן על עצמה וואתה ראש העיר, צריך את המערכת איתך. אל תבינו אותי לא נכון, אני מאוד בעד להעניש את מי שלא עובד או מי שמועל באמון רק שצריך לתת זמן למערכת להפנים את השינוי.

איתמר שמעוני וחיים סופר, ממש בעוד זמן קצר לא תוכלו לעמוד ולהגיד "הם" על המערכת. למעשה אתם כבר לא יכולים. ממש עכשיו מתחיל התהליך ומערכת זה אתם, יש הרבה מה לעשות אבל צריך לעשות את זה מבפנים ולא מבחוץ, זה כבר אתם ולא הם.

[caption id="attachment_29112" align="alignright" width="146"]לעבודה. איתמר שמעוני לעבודה. איתמר שמעוני[/caption]

לאיתמר שמעוני וחיים סופר, אתם צריכים להפוך את המערכת לשלכם ושתפעל ברוח מה שאתם רוצים, אחרת תהיו תיירים כמו, רוני מהצרי, ואני בטוח שזו לא כוונתכם.

אז חברים תעזבו את בני, הוא כבר לא הנושא. איתמר הוא הנושא, ואיתמר, המלצה שלי  דגש על עשייה. יחסי ציבור זה חשוב, אבל כרגע זה ממש משני תתחיל להפוך את המערכת ברוח השינוי שאתה רוצה לעשות תרתום אותה לחזון שלך ואפשר. בהצלחה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה