סקרים רבותיי ........... יש לי סקר , כך הוא מבטיח לי , אני אהיה ראש העיר !!! ואני עונה ואיני מצליח את המסר להעביר : אדוני

 יש לי סקר , כך הוא מבטיח לי , אני אהיה ראש העיר !!! ואני עונה ואיני מצליח את המסר להעביר : אדוני המועמד , סקר זה נהדר ,רק ממתי סקרים מביאים את הכישורים ?!

תושבים יקרים , תחשבו קצת על הנקודה הבאה ואולי בחוג בית הבא ,תשאלו את המועמד לפניכם , מהם הכישורים שעימם אתה בא ומבקש לנהל את העיר .

[caption id="attachment_23796" align="alignright" width="235"]רן ידעי, סקרים רן ידעי, סקרים[/caption]

ואיני מצדד במאמר זה , במועמד יחיד בלבד , והנה אף אומר כאן את השמות שאם היו היום מתקיימות הבחירות ישנן לדעתי 2 מועמדים : בני ווקנין ,ראש העיר הנוכחי , ואת השני לא מעט מכירים : איתמר שמעוני .

וצריך כל אחד לשאול את עצמו האם הוא מרוצה מהמצב הקיים ואז להמשיך בתהליך כך :

לאלו שהתשובה חיובית יואילו לגשת ביום הבחירות לקלפי ויצביעו עבור המועמד בני וקנין .

לאלו שהתשובה היא אולי או חלילה לא וודאי , אני מציע שייגשו לשמוע בחוג בית את איתמר שמעוני.

ורק אם הבחור הצליח לשכנע שבו בוחרים , אז יואילו התושבים לבחור באיתמר שמעוני .

אבל דבר אחד אני ממש לא מבין , כי עד כאן היה מדובר בתהליך הגיוני . מדוע יש מתמודדים הסבורים כי הסקרים מביאים עימם את הכישורים .

בואו ניקח את עצמי לדוגמה , האם ב 2013 , אני יכול לנהל עיר ? לא ,נקודה !!!  ואם אביא סקר שבו אקבל 40 אחוזי תמיכה , האם זה מה שיהפוך אותי מתאים ובעל הכישורים הנדרשים ?! בוודאי שלא תהא התשובה .

חשוב לפתח את השיח ולהבין את הנקודה החשובה , הבחירות הם רק אמצעי ולא מטרה !! יום אחרי הבחירות ,צריכים אנו לשאול האם זה המועמד מסוגל לנהל עיר ? לא מדובר בדוכן שתייה או עסק זעיר , מדובר כאן בניהול ענק של מנגנון עבור 120 אלף תושבים שגרים כאן בעיר .

מהיום שואלים את המועמדים : מהם הכישורים ?! כי הם לא באים עם הסקרים !!

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה