לכל אשר תלכי אלך!שלי יחימוביץ המתמודדת על מנהיגות מפלגת העבודה זקוקה לתמיכתנו אומרת:- "עיקר המאבק הפרלמנטרי

שלי יחימוביץ המתמודדת על מנהיגות מפלגת העבודה זקוקה לתמיכתנו אומרת:- "עיקר המאבק הפרלמנטרי והציבורי שלי הוא עולם העבודה, ובעיקר הגנה על הביטחון התעסוקתי של עובדים חלשים"

בימים אלה נערכת חברת הכנסת שלי יחימוביץ להתמודד על ראשות מפלגת העבודה. למרות שמעולם לא הייתי חבר באיזושהי מפלגה החלטתי לתמוך בשלי שהיא חברת הכנסת המשקפת בעיני יותר מכל ח"כ אחר את דעותי החברתיות ובעיקר בזכות פעילותה נגד תוכנית וויסקונסין המתועבת ימ"ש. כדי להצביע לטובת שלי התפקדתי לאחר חיבוטי נפש כחבר במפלגת העבודה. [caption id="attachment_3496" align="alignright" width="150" caption="שלי יחימוביץ"]

[/caption] בעבר אפשר הייה לשלוח טופס עם שטר או צ'ק ולסגור עניין! הדבר איננו אפשרי יותר, זאת בגלל כל מיני שחיתויות. המתפקד היום חייב להשתמש בכרטיס אשראי השייך לו ואם אין לו כזה, ישתמש רק כרטיס אשראי השייך לבן משפחה הכי קרובה. עוד אפשר להרשם באמצעות הוראת קבע בבנק. יחימוביץ ציונית בלי מרכאות, יודעת יותר טוב מכולם להתחבר לאנשים טובים לא משנה מאיזו מפלגה. כך עבדה בשנים האחרונות בצמוד לח"כ חיים כץ מהליכוד, יעקב ליצמן מיהדות התורה, חיים אמסאלם הש"סניק , גדעון סער, עופר עיני, אריה אלדד, אילן גילאון ועוד, בלי שתכבול את עצמה בכבלי ההתחייבויות הקואליציוניות הנוגדות את דרכה. יחימוביץ העדיפה עבודה קשה על הכבוד והמנעמים של להיות שרת התמ"ת. מי שרוצה לתמוך בשלי יכול לפנות אלי ואני אחבר אותו לעניין. מתי שהוא תהיינה בחירות לראשות העבודה, נצביע לאשה שגרשה את וויסקונסין ונקווה לטוב. שווה בעיני להשקיע קצת כדי לרסן במשהו את טרוף ההפרטה, הקפיטליזם החזירי ובגלל טיפת הסיכוי להיות מדינת מופת ששווה לחיות בה.

מייק פלג

4228795-052

[email protected]

 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה