"ישיר ונוקב" הטור השבועי של מישל בוסקילהכל מי שעיניו בראשו לא יכול להתעלם מתנופת הבנייה באשקלון. ההגירה החיובית בשנתיים האחרונות גורמת

כל מי שעיניו בראשו לא יכול להתעלם מתנופת הבנייה באשקלון. ההגירה החיובית בשנתיים האחרונות גורמת לתושבים הוותיקים להרגיש סיפוק. ההגירה של החבר'ה הצעירים, המנוע של העיר, גילו לפתע את העיר אשקלון ואת הפוטנציאל האדיר שטמון בעיר. [caption id="attachment_3648" align="alignright" width="150" caption="מישל בוסקילה"][/caption] את התחבורה שמקרבת את המרכז לפריפריה ברכבת מהירה ומעניקה יתרון אדיר לעיר אשקלון. אותם תושבים חדשים, הם צעירים ברובם אשר רוכשים דירות בעיר ומשפיעים גם על סביבתם הקרובה ומושכים אלינו אוכלוסיות מגוונות ואמידות. כולי תקווה שההנהגה המקומית תדע לחבק את ההגירה החיובית והצעירה ולהעמיד לרשותם את התנאים הנוחים: גני ילדים, בתי ספר, מגרשי ספורט, פארקים ירוקים, גני שעשועים, מתנסים שירכזו את פעילות הנוער בשעות הפנאי. כמו שאנו יודעים באזור ברנע מבוצעות עבודות בנייה בביצוע בהיקף של 7,000 יחידות דיור!!! ברנע ב' וברנע ג' וכן שכונת המתנחלים.

עם זאת הפיתוח הסביבתי לוקה בחסר! כדי לשמר את תנופת ההגירה החיובית, יש לבצע במיידית הקמת גני ילדים בברנע ולהקים בית ספר למחוננים במתחם רפאלי, להפשיר שטחים ולתת מענה מידי לפארקים ירוקים באזור החדש. אזור אשר ברובו מאוכלס בזוגות צעירים. כמו כן יש ליצור כביש גישה נוסף אל האזור החדש בברנע לכיוון ניצן וזאת בכדי להקל את עומסי התנועה אשר גורמים כאב ראש לא קטן לתושבי אשקלון. כל אלו יגרמו לתושבים רבים להגר לאשקלון ולמצוא בעיר איכות חיים. הגירה טומנת בחובה תעסוקה נוספת, התפתחות עירונית, תרבות, מקומות בילוי חדשים. לכן הגיע הזמן להקים פארק היי-טק כמו בכל עיר מפותחת בארץ, לא יכול להיות שאנו נזדנב אחרי קריית גת, מגדל העמק, ועוד ערים בפריפריה שמתהדרות בפארקי היי טק מובילים! אני קורא לכם הנהגה יקרה  להפשיל שרוולים ולהתחיל לעבוד ודי לנו בסיסמאות! שיהיה שבת שלום! מישל.  
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה