העיסוק החדש של ראש העיר: סתימת פיותעושה הרושם, שראש עיריית אשקלון, החליט להיפגע מכל אמירה קטנה של כזה או אחר ובתגובה לכך אנו רואים

עושה הרושם, שראש עיריית אשקלון, החליט להיפגע מכל אמירה קטנה של כזה או אחר ובתגובה לכך אנו רואים שמערכת המשפט בסביבה תהיה עסוקה בימים הקרובים במס' תביעות דיבה נגד אשקלונים. 

"הסיפתח" איך שנאמר מתחיל עם שני תושבים שתרמו המון לטובת ושקיפות המערכת עד כמה שהיה בכוחכם

הראשון- העיתונאי ואיש התקשורת המוערך רמי טל נתבע ע"י ראש עיריית אשקלון בני ועקנין, על הוצאת דיבה.

השני- סגן ראש העיר לשעבר וחבר מועצת עיריית אשקלון, יורי ז'מושניק ואיך שהזכרתי מקודם היד עוד נטויה.

עוד היבט חמור בפרשה שהדובר יוסי אסולין גם נגרר אחרי גל התביעות והגיש תביעת דיבה ביחד עם הבוס שלו נגד רמי טל , אפה נשמע כדבר הזה שעובד עירייה וראש המערכת העירונית מתואמים עד לפרטי פרטים ומגישים ביחד תביעה!!!

כמו שזה נראה, יועציו של בני ועקנין סוחבים אותו להרפתקה שתגרום לו להיות עסוק בדברים שוליים ולא בעיקר פיתוח העיר אשקלון, טיפול במוסדות החינוך, במצב הביטחוני הרגיש שאשקלון עוברת, ובמקום להשקיע את כל האנרגיות בתפקידו הרם הוא עסוק ברכילות ו"בילויים "בבתי משפט ואצל עורכי דין שלבטח לא עובדים בהתנדבות.

שני האנשים שהזכרתי הינם אנשים איכותיים שטובת העיר אשקלון חשובה להם מאוד, לכן עצה לי אליך אדוני ראש העיר, תחשוב פעמיים לפני שאתה נכנס להרפתקה מיותרת כי בדרך זו לא תשיג דבר מה עוד שאני בטוח שעלולה להיפתח תיבת פנדורה שרק תייצר לעוד המון עורכי דין ועיתונאים עוד המון פרנסה על חשבון העשייה.

שיהיה לכם שבת שלום,

מישל בוסקילה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה