מי אתה איתמר שימעוני???לאחר שכיתתם חרבותיכם וניפצתם כל מיתוס אפשרי בתחום התיקשור ..והוצאתם קצפכם עליי ועל גל חזיזה הגיע

לאחר שכיתתם חרבותיכם וניפצתם כל מיתוס אפשרי בתחום התיקשור ..והוצאתם קצפכם עליי ועל גל חזיזה הגיע תורו של איתמר שמעוני.

אז מי זה איתמר שמעוני ?

נתחיל מכך שהוא אדם שאפתן מאוד,הוא אדם שמסוגל ללכת עד הסוף אם הוא מאמין במלחמתו הצודקת..הוא יכול להיות איש מפתח נפלא ודלת נהדרת שיכולה לפתוח עבורו ועבור העיר הרבה דלתות אחרות דווקא בכנסת.

כי איתמר הוא איש שרואה את עצמו מחרתיים בכנסת..הוא רואה את עיריית אשקלון כמקפצה ויסלחו לי כל תומכיו..וזה בסדר גמור זה אומר שלאדם יש חלום..

ואני תמיד אבל תמיד בעד שאדם יגשים את חלומותיו ואת מאוויו..אם מתבוננים על האיש רואים את הברק בעיניים את הרצון וגם את היכולת..יש לו אפשרויות אדירות הוא מדבר המון רוצה המון יכול המון..ידו בכל ובכל ידו אבל הוא אדם מאוד מאוד פרטי לעצמו..הוא לא מסוגל לסבול ולא יוכל לסבול שיפלשו לחייו ויעשו בהם עיסה..אך מאידך איתמר כשהחלטת לרוץ ולהיות ראש העיר הבא אתה צריך להבין שחייך כבר אינם בשליטתך והם אינם שייכים לך יותר..

כולם רוצים וירצו לדעת מי אתה..ומה אתה מסוגל לעשות..יש לך כריזמה יש לך את היכולת וגם את הכסף השאלה שנשאלת היא איך קרה שהאדמה נשמטה מתחת לרגליך בפעם הקודמת?

האם למדת את השיעור או שתאלץ לעבור שוב פעם את אותו השיעור בדיוק ולראות איך מתמודד אחר גורף את הקופה וגורף את השלל ואתה רק יכול להסתכל עליו בתסכול..

אני מציעה לך לקחת קואצי'נג שילמד אותך טריקים ..כמו שתמיד אמרתי בתחבולות תעשה לך מלחמה וגם תגרוף לך ניצחון..להתמודד עם כסף ועם הילה של רצון ויכולת ולהפסיד זה דבר רע מאוד..על פי מה שאני מרגישה וחושבת יש לך קשרים מדהימים עם ציפי ליבני לדעתי אתה גם בא מהבית של ציפי שהוא הבית של קדימה..קדימה זאת תנועה מאוד שאפתנית ומאוד פייטרית ולוחמת אבל היא גם תנועה שמפזרת המון עשן ועושה המון ולא מצליחה להרים את הראש נראה שעל פניו זו תנועה שיכולה עם הזמן לדעוך או אפילו להתחבר לעוד תנועה ולגרום לעצמה שעטנז..

אין לה קולות אחידים יש לה שם המון קולות והמון טונים צורמים ..שוב זו דעתי ואפשר להסכים או לא להסכים עם זה..

לכן בסופו של דבר תצטרך להלחם על הזכויות שלך לבד כי לא יהיה לך גב ..כן הייתי ממליצה לך להתחבר עם אנשים שחושבים כמוך רואים את החלומות שלך כחלומות שלהם ובעיקר לצעוד למשהו חדש ומשהו מעניין ..

אתה אדם מאוד אגרסיבי ובעיקר עם הרבה מאוד אגרופים ..עדיף לעזוב את המלחמה בצד ולהתרכך ולהגיע שוב ללב התושבים שזועקים שהם רוצים מנהיג חדש..

הם מחפשים את משה רבנו שיצעיד אותם לכל אורך ים סוף ושחלילה הם לא יטבעו אלא יצליחו לחצות אותו בבטחון..

אתה יכול לעמוד מול תקשורת אבל יש בך נטיות של פחדנות והססנות מסויימת..אתה צועק הרבה מאוד זעקותיך נשמעים היטב..יה חביבי אומרים אצלנו דברי חכמים בנחת נשמעים

לכן לאט לאט שוועיה שוועיה ..לא למהר לא לצעוק להתחיל לחשוב אחרת..להתחיל לחשוב איך בונים ולא איך הורסים כדי לבנות..בל נשכח שאם הורסים צריך גם לבנות ולתקן..

אין לך את הזמן ואת היכולת ואת הישיבה על התחת ולחכות שיבנו אלא יש לך בעייה של קוצים

ובעיית הקוצים אצלך גורמת לך לפעמים לעשות דברים שאתה תצטער עליהם יום אחד..

לכן אם אתה רוצה את התפקיד הנכסף ואם אתה רואה את עצמך כאדם שיכול לנהל עיר כל כך קשה אזיי תתחיל לעשות את צעדיך מחדש והפעם לאט..

בנה אמון עם האנשים בשטח..תתחיל לדבר בגובה העיניים עם האנשים ..אל תחרטט להם שטויות ואל תמכור להם בובע מייסע'ס..אל תספר להם שאתה יכול אלא תראה להם שאתה יכול..

אל תגיד להם מחר יהיה טוב אלא תן להם להאמין שהיום כבר טוב..אל תנסה לרמות אותם הם כבר למודי רמאויות ותככים ..אל תנסה למכור להם משהו שהם יודעים שלעולם זה לא יקרה..

תתחיל בקטן ותראה להם מה אתה יכול לעשות..איך אתה יכול לשנות..תשנה את הדברים מבפנים על פניו נראה שאין לך מספיק כוח לשנות מבפנים כאילו אתה מחכה למישהו שיעשה קצת את העבודה השחורה עבורך..אל תחכה למישהו הזה הוא לא יגיע עשה זאת אתה..

הראה להם שאתה ורק אתה מסוגל למנף את העיר הזאת ..תן להם קבלות ..הדמות של גלעד ארדן עולה כדמות חיובית וחזקה שיכולה לעזור  הוא קשקשן אך מאידך הוא גם עושה ..

הצטרף לצעירים עמוד מול הצעירים ..התחבר והתחבב על העולים החדשים תן ובנה אצלם אמון..הם מאוד מוסתים וקל מאוד להסית אותם כי אין להם ידע מי אתה באמת..

ואם אתה שואל אותי האם אתה מסוגל להיות ראש העיר הבא??

אני חושבת שאתה יכול יש לך צ'אנס..יש לך קלפים לא רעים צמודים לחזה..אתה יודע הרבה דברים על הרבה מאוד אנשים ואתה שומר את הידע גם לעצמך וזה בסדר גמור..

אל תלך עם הרע בחר בטוב..אל תתחכם תהיה מתוכחם..ובעיקר תחזיר לעצמך את הבטחון שאתה יכול על אף שהנישה של איש עסקים מתאימה לך הרבה יותר..

להתחכך עם אנשי העסקים אנשי ההייטק אנשים עם כוח פוליטי ובעיקר להתחכך עם הרבה כסף ..בינינו תפקיד ראש העיר עבורך הוא בלבול מוח לא יותר..מי צריך את כל הטקסים החגיגות והתקשורת..כי שם אין את הכסף הגדול..שם יש רק בלבולי מוח..

אתה מחפש את הכסף ואיפה יש כסף ומה מריח כסף..בפוליטיקה אין כסף יש כוח ושררה..

וזה יש לך כבר בשפע..אז למה לך להתייצב על הבמה ולעשות את זה?

כי זה המפתח והדלת שלך להגיע לכנסת ..שם תוכל להתרווח בכסא להנות ממזכירה ומוולבו ומהחיים הטובים ..חו'ל פאנן והרבה כיף ..

קוסם וקורץ לך המקום שם ..אבל בשביל להגיע לשם צריך לקרוע ת'תחת בדרך ..ואתה מוכן לקרוע ת'תחת בדרך אז בבקשה תתחיל מעכשיו לבנות את עצמך כדי שבפעם הבאה שתתמודד אולי גם תצליח..בסופו של דבר תמיד יכול להגיע רכש חדש ממקום אחר..תמיד יכול להפתיע מועמד שמאוד איכפת לו מהעיר ולא איכפת לו אם הוא לא יתקדם למקום אחר..

בסופו של דבר מי שייבחר חייב לאהוב את אשקלון ובעיקר יאהב וירצה לשנות אותה..ולקבל את התושבים כמו שהם ולא ינסה לשנות אותם..כל אדם הוא עולם ולכן גם נאמר כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו ..

ומשפט אחד אחרון איתמר ראה את העיר מה אתה יכול לעשות עבורה ולא מה היא יכולה לעשות עבורך..כשתראה את החלום הזה ותראה את הרגש הזה תוכל גם להצליח...

[caption id="attachment_6513" align="aligncenter" width="448" caption="מי אתה איתמר שימעוני???"][/caption]

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה