תופרי החליפות, נא להחזיר אותן לארוןהיום (שישי) אמור ראש העיר, איתמר שמעוני, להשתחרר ממעצרו ולהמשיך לתפקד כראש עיר לכל דבר ועניין ולא ממשרדו. הבעיה הם אותם אנשים שישבו איתו בקואליציה וכבר בנו להם תפקידים מחדש עם ראש עיר חדש

האם זה דבר טבעי שחברי מועצת עיר שעד לא מזמן ישבו צמודים לישבנו של ראש העיר, איתמר שמעוני וידענו מהיכן מרוחה החמאה, עשו מהפך אידיאולוגי וכסאולוגי וכבר תפרו להם חליפות ויש אפילו שהוציאו אותם מהארון, שהנה אוטוטו הם ישבו על הכסא המרופד בלשכת ראש העיר בקומה הרביעית ויקבעו את סדר היום בעיר ולשכוח מהר מאוד מי דאג להם לכסא לצידו מזה שנתיים וחצי עוד מעט.
זה לא סוד שכבר נבנו סביב ארבעה מועמדים הילות של ראש עיר, כבר עשו חשבונות של ספירת חברי המועצה סביבם, כבר סגרו אפילו על תפקידים ומי יכהן כסגן ומי יהיה ממלא המקום. אנשים לפעמים הזויים עד כדי גיחוך ויש כאלה, פרט לשלמה כהן שבאופן טבעי ירוץ לתפקיד וזה בסדר, שהרי הוא איש אופוזיציה והוא בהחלט ראוי, השאלה אם זה ריאלי נכון לעכשיו בכלל?.

ליוויתי את הדיונים מבית המשפט והייתי נוכח בכל דיון ועקבתי אחרי כל מילה שנאמרה שם, עקבתי אחרי השופט, מנחם מזרחי, אדם רציני משכמו ומעלה ואני בטוח שהוא יכריע בבוא היום בצדק מוחלט ולא חשובה כרגע ההחלטה שלו, הוא זכה באמוני וכל מילה שיוצאת מפיו כדאי שתקלט אצל הצדדים.
ואתם חברי מועצת העיר הנהנתנים, עדיין לא קלטתם מה באמת התרחש בעיר ובמקום שבשעה זו תרתמו לטובת העיר, מצאתם לכם מתי לברוח מהמציאות הנוכחית, בעת צרה. מה זה מוכיח עליכם מהציבור שבחר בכם?: שאתם בעצם כלום חוץ מנהנתנים שעטיני השלטון מצאו חן בעינכם אז מי צריך את ציבור הבוחרים כרגע?. נכון, לא כולם וזו בהחלט הכללה קצת מעוותת, אבל האנשים שעוסקים באמת בעשיה ציבורית נשארים בצל, משום שאינם מחוברים ליחצנות והקצנת פעילותם על דפי הפייסבוק ואפילו לא הולכים למחלקת הדוברות שתעשה בשבילם את העבודה ולצערי יש לא מעט כאלה. אז בבקשה להחזיר את החליפות לארון עדיין איתמר שמעוני, לא אמר את המילה האחרונה ויכול להיות שגם לא יגיד ובעוד כ - 50 יום ישב בקומה הרביעית עם חובה אחת, לעשות חשבון נפש אמיתי ולא על פניו. לראות באמת מי כבר הספיד אותו ומי היה לצידו ברגעים הקשים.
שמעוני, הוא מסוג האנשים שסוגר חשבונות והוא בוודאי יודע שאפילו אלה שנחשבו מקורבים אליו כבר ניסו ליצור קואליציות והוא גם יודע מי הם. 
בלי להפריז, לא הייתי יוצא למלחמה על העיר עם 50% מחבריו לקואליציה. נכון, אין הרבה ברירות לראש העיר, אבל היה עדיף קואליציה עם שלמה כהן, בני וקנין, רמי סופר וריקי שי, על פני אלה שקיבלו חנייה ולשכה, משל זהו סמל הסטטוס החדש של נבחרי ציבור. אלה לפחות היו אומרים לו רק את האמת וכשאתה יודע מה האמת, אין לך ממה לחשוש.
לא חושב שבית המשפט יקבל את ההאשמות שהתביעה מביאה ולו רק בגלל שיחסים בינו לבינה אינם מאלה שבית המשפט יעסוק בהם. פרשת האינוס הולכת להעלם מן העולם והיא ככל הנראה מבוססת על עדות שמיעה בלבד. השוחד והלבנת הון לא קיבלו חיזוקים בבית המשפט והם ראיות חלשות.
אם יחזור איתמר שמעוני, לכסא ראש העיר, הוא יבצע מהפכה שתסלק ממנו הרבה מאוד "מקורבים", שנתנו לו את ההרגשה שאין עוד מלבדו. ראש העיר, צריך לחזור לפרופורציות עם ידיעה ברורה שמעכשיו אין שום דבר אחר חוץ מהעיר. אם הוא יעשה את זה, הוא יכהן כל עוד ירצה בכך, לא יעשה, הציבור עלול לזכור לו את הימים האחרונים והיכן הוא בילה.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה