נאחז בקרנות המזבחראש העיר,איתמר שמעוני, אמור לחזור בעוד כשבועיים לבניין העירייה. האם זה מעשה חכם? או ניסיון לשדר עסקים כרגיל? או טקטיקה להשיג עסקת טיעון יותר טובה

תרשמו ביומן  13.4.2016 הוא היום בו אמור ראש העיר, איתמר שמעוני, לחזור לעיריייה לאחר יותר מ - 100 ימי הרחקה, 20 ימי מעצר ועננה כבדה מעל ראשו.

שמעוני, אמור לנהל עירייה, כשאסור לו לפי צו בית המשפט, לדבר עם מנכ"ל העירייה, חיים סופר, שגם היה עצור בפרשה ועם שורה ארוכה של בעלי תפקידים, גם בלשכתו וגם בעירייה וגם בקרב חברי המועצה, הדרך היחידה שהוא יכול לנהל את העירייה היא דרך פתקים, שליחים בשלט רחוק או בטלפתיה.
בואו נהיה כנים עם עצמנו, עם מספר רב של עצורים , עדויות, מסמכים, הסכמי שתיקה חתומים, הסיכוי שראש העיר יצא נקי מהסיפור הוא אפסי, עוד לא היה איש ציבור, בכל אופן שאני מכיר, שתלויום כנגדו כל כך הרבה חשדות מקיפות ממגוון התחומים, החל מעבירות שוחד והפרת אימונים עד עבירות מין וזה רק מה שגלוי ואני עוד לא כתבתי על הבחינה המוסרית \ ציבורית.
החזרה של שמעוני, לבניין העירייה עד להגשת כתב האישום אם יוגש תעשה רק רע לעיר ולשמה הגרוע שלצערנו הפרשה לא מוסיפה כבוד רב .
כדי להכשיר את החזרה של שמעוני לזירה הציבורית אין לי ספק שבימים  הקרובים תושבי אשקלון יקבלו קמפיין מתוזמן וטענות בסטייל אריה דרעי "הוא זכאי" והוא קורבן לעלילות השמאל והאופוזיציה באשקלון.
אני באופן אישי לא מבין מה למה יש לו לחזור, לשדר עסקים כרגיל? להראות שהכל בסדר והכל המצאות? נו באמת!!!
העיר סובלת מחוסר מנהיגות בעקבות הפרשה, העיר מלוכלת מתמיד, הכל נראה תקוע ומחכים למוצא פיו של שמעוני שחלילה הדבר לא יחשב כבגידה או ניצול ההזדמנות ששמעוני לא נמצא, אך מי שעומד כנגדו חשדות כאלו כבדים יתקשה לתפקד, כל דבר יבחן בזכוכית מגדלת וכל הוראה תבדק בחשדנות, בעלי התפקידים בעירייה לא יעמדו דום ויחתמו על כל מסמך באופן אוטמטי.
טוב לפי דעתי יעשה שמעוני ויודיע כבר מעכשיו שהוא משהה את עצמו כמצופה מאיש ציבור מכל תפקידיו בעירייה והוא מוותר על החזרה הזמנית וברגע שיוגש כתב אישום אם יוגש הוא יפנה את מקומו למען טובת העיר והתושבים.
צדק צדק תירדוף, אני באופן אישי מייחל לשמעוני שיצא זכאי כמו שאני מייחל לכל מי שעומד כנגדו חשדות כבדים כאלה לחזור לתפקידו ולחייו הרגילים.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה