אטדגי בשטח: סקירת עיתוני ומקומוני השבתחדות הלשון והכתיבה השנונה של, מייק אטדגי, שמה את
התקשורת באשקלון בעין הציבור ומבאיר את מה שהציבור צורך בדרך אחרת

סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלון.
בחיל הים מזהים צוללת שאף אחד לא יודע מאין הגיעה.
אחד המפקדים פוקד על חייל שלו לצלול ולבדוק של מי הצוללת.
החייל צולל, חוזר ואומר למפקד שלו:"של סינים."

המפקד שואל אותו:"למה"?
החייל עונה:"היה על הצוללת כתוביות ייצור בסינית."
המפקד עונה:"אז מה היום הכל מיוצר בסין!"
"לך תצלול עוד פעם".
החייל צולל, חוזר ואומר:"של אמריקאים".
המפקד שואל:"איך ידעת הפעם?"
החייל עונה:"שמתי אוזן על הדלת ושמעתי שמדברים באנגלית".
המפקד כועס ואומר:"אז מה, היום מדברים בכל העולם אנגלית. צלול עוד פעם"!
החייל שוב צולל, חוזר ואומר:"של קומה 4 בעיריית אשקלון ".
המפקד שואל:"הכיצד ידעת הפעם?"
החייל עונה:"דפקתי על הדלת, והם פתחו לי ..."

הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. מסתמן : כתב אישום נגד שמעוני יוגש עד סוף השנה האזרחית!! 
2. ריח בחירות באוויר... מחלק מהפעולות של המתמודדים עולה ריח לא נעים בכלל!!
3. הקרב על תפקיד הרב הראשי לאשקלון עולה הילוך... הרב יעקב אביטן והרב מנחם ליברמן הם המועמדים של שמעוני!! בסביבתו של כבוד הרב יצחק ברדא זועמים!! 
4. מקורב לרב ברדא הורס לכבוד הרב את הסיכוי להבחר לתפקיד... המקורב טוען שלפני הבחירות חיים סופר הוציא דף חלק, חתם למטה ואמר "תרשמו מה שאתם רוצים אני אתן לכם".... שוחד בחירות או חתימה על הקרח? 
5. תופעת טבע נדירה בדף הפייסבוק של שמעוני... פוסט הומוריסתי שמעלה שמעוני גורר תגובות עצובות מאוד וזה עוד במצב שחצי מהתושבים חסומים בדף שלו!!! 
6. מחדל הניקוזים ברחבי העיר אשקלון הופך להצגה של איש אחד !!! שם ההצגה ? "לגזור קופון בלי לעשות כלום!!!
7. תכנית השלבים של "השילוש הקדוש" נוחלת "הצלחה" אדירה.... אחרי שנתיים בלבד "תיאטרון אשקלון" נסגר!!! הרס התרבות בעיר אשקלון הושלם!!
8. ד"ר פנחס חליוה מנכ"ל מכללת אשקלון מביא כבוד גדול לעיר אשקלון... נשיא המדינה ראובן ריבלין ערך קבלת פנים לד"ר פנחס. 
9. מהומה וצעקות בהגרלת הדוכנים של השוק החדש!! בסיום ההגרלה הוחלט שלא לפעול על פי תוצאותיה...😂😂 אז למה נערכה ההגרלה?
10. בערך פעם בחצי שנה "התוכי המדבר" של עיריית אשקלון מוציא את ראובן ביטון ראש מינהלת מגדל מהבוידם!! הסיבה? דוח מבקר המדינה שאמור להתפרסם ב 22/11/2016 ידהים את התושבים..את התוכי... ובטח את ראובן!!!
11. תוצאות ההגרלות למיקום הדוכנים בשוק העירוני החדש נדחו למועד מאוחר יותר!!! הסיבה? בסקירה.

1. ידיעות אשקלון... בשער שמעוני בתמונת נצחון בבחירות ... עד סוף השנה האזרחית יוגש כתב אישום חמור כנגדו ואז לצערי התמונה תהיה עגומה.. עמודים 18 עד 20 סיכום שלוש שנות כהונתו של שמעוני בשלטון.... ההתחלה הייתה מבטיחה: עשרות גנים וכיתות שופצו ... מחירי הצהרונים ירדו והנדל"ן פרח.... ההמשך התאפיין בהידרדרות מתונה... שיעורי הזכאות לבגרות ירדו!!! הפקקים התארכו!!! חזון ההייטק טרם מומש!! אני אוסיף על העיתון ש:

1. ההבטחה לצהרונים בחינם התבררה כתרמית והולכת שולל!!
2. במשימה קלה מאוד של לבנות את בניין העירייה באפס שקלים "הקברניטים" של הטיטאניק לא עמדו!! חשוב לציין שעד היום שולמו ליועצים ומהנדסים שערכו תכניות וכו' כ 10 מיליון שקלים!!! 
3. ההבטחה ל 10000 מקומות עבודה התבררה כ "הבטחה" !!!
4. עם ההבטחה להבאת חברה אירופאית יש תקלה קטנה "החברה" תקועה כבר 3 שנים ב DUTY FREE!!!

בכתבה יש התייחסות לנושא עצוב מאוד שהוא הרס התרבות בעיר אשקלון... עזיבת התזמורת האנדלוסית ... פסטיבל "עין יהודית" נסגר... תאטרון קדם וגם תאטרון אשקלון שהוקם תחתיו כבר לא קיים... הופסק התקצוב לתזמורת הקאמרית אשקלון... ובוטלה בנייתו של המשכן לאומניות הבמה!! היה חשוב לציין שהאדריכלית של המשכן תבעה את עיריית אשקלון בסכום של מעל מיליון שקלים!!!

אנשי אופוזיציה טוענים כי מצבה הכספי של העירייה רחוק מלהשביע רצון...שמעוני מתעקש להציג תמונה אופטימית וטוען כי הקופה הציבורית מאוזנת😂😂😂 פקידי עירייה ואנשי אופוזיציה טוענים כי העירייה לקחה הלוואות בגובה של 290 מיליון שקל ולכן התקציב מאוזן לכאורה😩😩😩 למרות ההכחשות של שמעוני קשה להתעלם מהעובדה שהשנה לראשונה מזה 17 שנה לא הוענק לעיר פרס על ניהול כספי תקין ממשרד הפנים!!! לראשונה מזה זמן רב מחלקת "התוכי המדבר" של עיריית אשקלון החליטה להגיב לכתבה שפשוט מוכיחה מעבר לכל ספק שהם נכשלו בענק!!! מסתבר ש "הטיטאניק" זו לא רק ספינה!!!

תגובת "התוכי המדבר":

1. הטענות מנותקות מהמציאות😂😂.
2. באשקלון נוצרו בשלוש השנים האחרונות אלפי מקומות עבודה חדשים במפעלים חדשים וקיימים😂😂.
3. חל צמצום משמעותי בהשקעות בהקמת כיכרות ופסלים ברחבי העיר😂😂.

"תוכי מדבר" מי שמנותק מהמציאות זה אתה וקומה 4!!!

עמוד 22 תאטרון אשקלון בניהלו של יהונתן סבג המוכשר נסגר!!! הסיבה? חוסר תקציב!! יהונתן אומר "שילמדו מאשדוד איך עושים באמת תרבות"!! העירייה טוענת שראש העיר ביקש לבחון את הסוגיה😂😂 קודם סוגרים ואחר כך בוחנים?? כרגיל "התוכי המדבר" חייב להצדיק הכשלון של קומה 4 וטוען שסבג לא עמד בהסכמים עליהם הוא חתום!!!

עמוד 24 שיאני השכר בעיריית אשקלון לשנת 2014.. ברשימה מנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר עם שכר של 37000 שקל ועלות שכרו 51000 שקל!! רק באשקלון משלמים שכר אסטרונומי לאדם כדי להרוס עיר שלמה!!! 
עמוד 26 עניין מינוי הרבנים הראשיים לאשקלון הרב יעקב אביטן והרב מנחם ליברמן נתקע!! משרד הדתות הודיע לשמעוני שבשל החשדות נגדו הוא אינו יכול למנות בעלי תפקידים!!! עצוב מאוד!!! עמוד 28 חולדות בגן אודם לחינוך מיוחד באשקלון!!! לא הבנתי גן זה לילדים או לחולדות??😠😠 עמוד 50 הטור המעולה של זיוה ניסים.... טור קשה מאוד על תפקוד עיריית אשקלון!!! 
עיתון מעולה עם כתבות מצויינות וציון מעולה.

2. סטאר... בשער הרב יצחק ברדא... הכותרת " הבגידה היא עמוקה מאוד"... בסביבתו של הרב יצחק ברדא לא אוהבים את ההתבטאויות לפיהן ראש העיר איתמר שמעוני החליט לתמוך ברב יעקב אביטן לתפקיד הרב הראשי הספרדי... הם אומרים " אנחנו רוצים שיהיה כאן ראש עיר שיידע לקיים את ההבטחות שלו"... באמירות האומללות של אנשים מסביבתו של הרב ברדא יש ריח רע של שוחד בחירות!!! עמודים 16 עד 18 פוסט הומוריסטי שמעלה שמעוני בדף הפייסבוק שלו גורר תגובות עצובות מאוד מצד התושבים 😂😂 וזה עוד במצב שהמון תושבים חסומים בדף שלו😂😂 בפוסט ההומוריסטי שמעוני מבקש לדעת באיזה תחומים על העירייה להשקיע בשנה הבאה.. 😂😂😂 שמעוני, גם תקציב המדינה לא יעזור לעיר אשקלון בקטסטרופה שהיא נמצאת בה!!!!! עמוד 30 בעקבות פנייתו של סגן ראש העיר בויה גלאם נמצאו מיליונים לפתרון בעיות הניקוז באשקלון... בויה גייס לאחרונה תקציב ייעודי ממשרד השיכון לטובת הנושא... הוא טוען שבזכות התקציב נצליח להתמודד ביתר שאת עם בעיית ההצפות... בויה רק רציתי לדעת מה אפשר לעשות עם 3.5 מיליון ₪ שחצי מהניקוזים בעיר שבורים וסתומים!!! פוסט מסודר כולל תמונות על המצב האנוש של הניקוזים בעיר בדף הפייס שלי!!! בכלל ב 23/8/2016 עיריית אשקלון הוציאה מכרז לניקוי מובילי ניקוז בעיר ... מוזר מה שקורה כאן!!! עמודים 34 עד 39 כתבה מצויינת על תהליך הבחירה של הרבנים הראשיים לאשקלון הרב יעקב אביטן והרב מנחם ליברמן .... בסביבתו של הרב הגאון יצחק ברדא זועמים... הם אומרים שהבגידה של שמעוני ברב היא עמוקה מאוד ושהם לא מתכוונים לעבור על כך לסדר היום!! האם רוצים שיהיה כאן ראש עיר שיידע לקיים את ההבטחות שלו... ניתן להבין שתפקיד הרב הראשי הובטח לכבוד הרב ברדא... מכאן אפשר להסיק שזה שוחד בחירות טהור!!! במסיבת העיתונאים של תומר גלאם בהולידיי אין הוא נשאל בעניין ותומר אמר שהוא לא יודע אם הרב בכלל רוצה את התפקיד ואם כן אין ראוי ממנו לתפקיד... נראה שבין סביבת הרב לבין בויה יש נתק!! בויה אומר אם יירצה ... הם טוענים שהובטח... דילמה!!! המקורבים טוענים לקיצוץ כנפיים של בויה ע"י שמעוני ... הם טוענים ששמעוני הציק לתומר יורם וחי ולא ההיפך!! המקורבים אומרים שהם הסבירו לשמעוני שחברי הסיעה לא פועלים נגדו אלה לטובת העיר והמצביעים!!! כדי להסביר לכם קוראים מה באמת קרה כאן אתם חייבים לדעת שתומר העיר נגד שמעוני בלהב 433 עדות קשה מאוד!!! שמעוני ותומר לא יכולים לשבת יחד ולשתף פעולה לעולם!!!! אותם מקורבים מנחיתים מהלומה סופית על שמעוני&סופר וטוענים שלפני הבחירות חיים סופר הוציאהדף חלק חתם למטה ואמר "תרשמו מה שאתם רוצים אני אתן לכם"😂😂😂 זה מה שנקרא לחתום על הקרח!!! כבוד הרב יצחק ברדא וכבוד כל הרבנים שמתכוונים להתמודד בבקשה תגישו מועמדות ותתמודדו בצורה מכבדת ומכובדת למען תושבי העיר אשקלון.. אף אחד מכם לא זקוק להבטחה ללא כיסוי כולכם מכובדים וראויים בפני עצמכם!!!! עיתון מעולה עם ציון מעולה.

3. אובייקטיבי... שער שהוא דף פרסום.... מנכ"ל ובעלים "מעצמת" המגזינים שמעון בן חיים אתה פשוט בחור כלכלי... מתאים לך להיות גזבר העירייה!! עמוד 3 דף שער פנימי עם התמונה של מאמן הפועל אשקלון יובל נעים תחת הכותרת "מתרסקים"...עמוד 10 טור מעולה של ד"ר שלומי סוייסה ... הוא טוען שעוד חצי שנה תתקיימנה בחירות לראשות העיר אשקלון... טור מעולה חובה לקרוא!!! עמודים 12 עד 17 קומוניקטים של עיריית אשקלון כולל דפי פרסום מהעירייה דהיינו $$$ עמודים 18 עד 20 קומוניקטים של עיריית שדרות כולל 2 עמודי פרסום שלמים מעיריית שדרות דהיינו $$$ עמודים 26 עד עד 29 כתבה מדהימה על מרן עובדיה יוסף זצוק"ל... שלוש שנים בלי מרן... עצוב מאוד!! עמוד 30 כתבה על 21 שנים להירצחו של יצחק רבין ז"ל... עמוד 60 מתכונים... והפעם שמעון בן חיים החליט לחמם אתכם חובבי המגזינים... מרק עגבניות וגזר... מרק תפוחי אדמה בשמן כמהין... מרק אפונה מחמם... מגזין נחמד וטעים ציון עובר.

4. כאן דרום.... עמוד 26 מסתמן : כתב האישום נגד שמעוני יוגש עד סוף השנה האזרחית!!! השימוע של ראש העיר אשקלון איתמר שמעוני נדחה בחודש בלבד!!! נתפלל שצדק זה לא רק כוכב!!! עמוד 30 ד"ר פנחס חליווה הציג את ספריו במשכן הנשיא... נשיא המדינה ערך קבלת פנים לד"ר פנחס חליווה מנכ"ל המכללה האקדמית באשקלון לרגל הוצאת ספריו החגשים... כל הכבוד והתשבחות כבוד גדול לעיר אשקלון... עמוד 32 כתבה מעולה שהורסת למחלקת "התוכי המדבר" קומוניקט לייט ולא מדוייק בלשון המעטה!!! מהומה וצעקות בהגרלת הדוכנים של השוק החדש.. הסוחרים זעמו על ההגרלה שקיימה העירייה לצורך חלוקת הדוכנים בשוק החדש מאחר שלטענתם ההגרלה היתה לא הוגנת כלפי סוחרים הוותיקים שנפגעו ממנה כלכלית... ההגרלה נערכה במעמד אפי מור.. רמי סופר.. הילה רווח.. גלעד אורן.. רו"ח ענת גור ו ראש מינהלת מגדל ראובן ביטון... גם שמעוני נכח במקום אולם לא התערב בהגרלה... בסיום ההגרלה התקיימו התייעצויות והוחלט שלא לפעול כעת על פי תוצאותיה😂😂 תגידו "קומוקאים" אתם מתארים לכם שבהגרלת הלוטו זוכה אדם עשיר ומחליטים לא לבטל ההגרלה מהסיבה שהוא עשיר😂😂 מדוע בכלל הפרנסה של סוחרי השוק אמורה להיות בהגרלה??? מדוע השקעתם סכום אדיר בשיפוץ ולא דאגתם לפרנסה בכבוד של הסוחרים??? מה קשור המינוי הפוליטי ההזוי ראובן ביטון לעניין??? מעניין שלקראת דוח מבקר המדינה ב 22/11/2016 הוצאתם אותו מהמחסן!!! אחד הסוחרים לא מופתע מההחלטה לבטל התוצאות וטוען " לא מפתיע אך אחד הם התנהלו בצורה מאוד מכוערת"!!! בושה!!! עמוד 33 מוסד תרבותי נוסף נסגר... תיאטרון אשקלון נסגר!! הרס התרבות בעיר ממשיך במלוא המרץ!!! עיתון מעולה עם ציון מעולה.

5. סקופ... עמוד 18 תומר גלאם וחברי סיעתו סיירו בברנע... בין השאר שמעו את מצוקת התושבים במתחם רמת כרמים בנושא התחבורה הציבורית והעומס בכבישים... בסיור השתתפו תומר ... חי דהרי ויורם שפר... גלאם הבטיח לאחת האימאות להתלוות אליה בפיזור בוקר של הילדים בבתי הספר והגנים וזאת כדי שיוכל לראות בזמן אמת את מצב הועמס בכבישים... תגיד בויה, אתה לא קורא מקומונים ועיתונים וגולש בפייבסוק כדי להבין שהמצב קטסטרופה??? עוד אנו קוראים שבנוסף שלח גאלם מכתב אל הגורמים הרלוונטיים בו ביקש להקים אפילו באופן זמני גן שעשועים ראוי שייתן מענה להורים ולילדי השכונה וזאת עד שיבנה פארק השעשועים המובטח... תגיד בויה, למה זמני??? מדוע אין אפשרות לקיים הבטחות?? האם המכתב נשלח גם לגיזברית נחמה שריקי שכל רצונה לסיים שנת התקציב באיזון ועד סוף השנה הברז סגור!!! בכלל תספר לכולם כיצד מתקציב של 1.8 מיליארד שקל לשנת 2016 שאתה וסיעתך הצבעתם בעדו לא נשאר שקל בודד לבנות גן שעשועים!!! מסתבר שהפוליטיקה זולה יותר ממנת פלאפל!!! סיור בדיחתי שכולו עלבון לאינטילגנציה של התושבים ובטח זלזול בהם!!!! עמוד 32 זוכרים את ההגרלה בעניין הדוכנים בשוק... צעקות וכו'... אז תראו איך קומוניקט הופך ל "כתבה" עם ה "כתבת" ... אפי מור אמר בתום ההגרלה " יכולנו לסיים היום את ההליך כולל בחירת המיקום הסופי של הסוחרים בדוכנים אולם עלה חשש כי בעוד שסוחרים אחדים נהנים מיתרון משמעותי של מיקום עדיך הדבר עלול לפגוע בסוחרים אחרים שיידחקו למיקומים פחות עדיפים. אני מעריך כי בימים הקרובים נוכל לבשר לסוחרים על השלמת ההליך"😂😂 איזה "חמוד" אפי ממש "מתוק" 😂😂 נראה אותו צורח על הסוחרים כמו שהוא צורח בישיבות המועצה!!!! על הצעקות של הסוחרים אין איזכור ב "כתבה"😂😂 קוראים יקרים זו לא כתבה זה קומוניקט של "התוכי המדבר" של עיריית אשקלון!!! מקומון שנחלש משבוע לשבוע ... ציון נכשל.

6. קול העיר אשקלון... עמוד 15 קומוניקט!! יש לכם חוב לעירייה? הגיע הזמן לסגור אותו!!! עיריית אשקלון יוצאת במבצע גביית קנסות עירוניים... "הגאון הפיננסי" מנכ"ל עיריית אשקלון הכושל חיים סופר אומר " זו הפעם הראשונה שבה עיריית אשקלון מאפשרת לתושבים שטרם שילמו קנסות לעשות זאת.... אני ממליץ לכל בעל חוב כלפי הרשות לנצל את ההזדמנות ...." תגיד חיים קופת העירייה במצב כל כך קשה?? לידיעתך זו הפעם הראשונה שתוך 3 שנים מנכ"ל עירייה מרסק עיר שלמה!!! זו הפעם הראשונה במדינת ישראל ששלטון קורס תוך 3 שנים!!! שאלה אחרונה אדון כישלון.. מדוע לא עשיתם זאת בשנה הראשונה?? עמוד 24 קומוניקט ההגרלות בשוק ... עמודים 30 ו 31 מצוקת חניה קשה ברחוב ביכורי ענבים... התושבים מתלוננים ומציעים בהומור לשנות של הרחוב ל "ביקורי פקחים" הם טוענים בצדק שזה לא הגיוני שנקבל דוחות על ימין ועל שמאל כאשר לרשות אין פתרון!!! עמוד 33 הנהלת מחלקת הנוער של הפועל אשקלון סיכמה על שיתוף פעולה עם ארגון הגמלאים העירוני באשקלון ... כל הכבוד... עמוד 46 מתכון לריזוטו ובתמונה סיר קובה😂😂עמודים 62 עד 64 כתבת ספורט מעולה של גייל מיכאלי... מקומון בעייתי מאוד ציון עובר בקושי רב.

קוראים יקרים עיתוני ומקומי השבת מוכיחים בצורה חד משמעית את קריסתה של קומה 4... כתב האישום שיוגש עד סוף השנה האזרחית ייסתום הגולל על השלטון הכושל... הבחירות בפתח וזו הסיבה שאתם נחשפים לגורמים שונים ומשונים שמנסים לייצר עשייה ובעצם יוצאת להם מעשייה בדיחתית... מסתבר שהפוליטיקה זולה יותר ממנת פלאפל!! בתאריך 22/11/2016 מבקר המדינה אמור לפרסם הדוח החמור שלו בנושא הרשויות המקומיות..... יוכח לכם בצורה חד משמעית שנפוטיזם הוא גרוע והרסני
המלצת מבקר המדינה בכל הנוגע למינויים פוליטים באשקלון, מורה לחקירה פלילית לפחות ב-9 מינויים!!
הקשה ביותר : ראובן ביטון ראש מנהלת מגדל !!! 
דו"ח המבקר יודע לספר על "פתקים צהובים" ועוד... אחת העדויות הקשות שהניע את המבקר לחקור חקירה מקיפה, הגיע מתת ניצב בדימוס מר רוני אוחנה מפקד משמר הגבול מחוז דרום שהתמודד על התפקיד מנהל התנו"ס מול נמרוד גלנטה ... כל הכבוד והתשבחות לתנ"צ רוני אוחנה.

קריאה מהנה ושבת שלום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה