קורס קידום אתריםכשבעל עסק מחליט להקים אתר אינטרנט, יש לתהליך שני שלבים עיקריים. יש את שלב ההקמה, שדורש הן תהליך של בניית אתר, עיצובו והכנסת חומרים טקסטואליים וויזואליים לתוכו, ויש את השלב השני, של פרסום ושיווק האתר, זה השלב אשר מתבצע באופן שוטף מהרגע שהאתר עולה לאוויר. שלב זה נקרא בעגה המקצועית, קידום אתרים

 התחום של קידום אתרים, הוא אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם האינטרנט. הסיבה לכך פשוטה, לא ניתן לשווק אתר ולהביא אותו לחשיפה אופטימאלית מבחינתו, מבלי לקדם אותו על פי הכללים והחוקים של גוגל אשר במנוע החיפוש שלה אנחנו מבקשים לקדם את האתר. גוגל קובעת את הכללים ואנחנו צריכים ללמוד אותם, להתעדכן בשינויים שהיא מבצעת ולנהוג על פי כל הכללים של גוגל בשביל שנוכל לקדם את האתר בצורה נכונה.

הבסיס להיכרות עם עולם זה מתבצע דרך קורס קידום אתרים. קורס זה פותח לנו את השער לעולם השיווק והפרסום של אתרי אינטרנט. הכלים שנלמד בקורס, אותם אנחנו ניקח אותנו לעבודה בשטח על האתרים, ועם הזמן נרכוש כלים נוספים, דרך העבודה, מאמרים שנקרא, עדכונים שגוגל עושה ואנחנו נלמד ועוד.

אם בשנים הראשונות של האינטרנט ואפילו בשנים הראשונות של גוגל, כמעט ולא היו קורסים בתחום, הרי שכיום הדרישה מאנשים שרוצים להשתלב בו הוא לסיים קורס קידום אתרים מקצועי. יש לכך שתי סיבות עיקריות, הראשונה, כך לומדים בצורה מסודרת את המתודולוגיה של קידום אתרים, טכניקות ושיטות, מה מותר ומה אסור, הסיבה השנייה היא, באמצעות קורסים אלו, הופכים את התחום למקצועי יותר, מה שכמובן משפר אותו בטווח הקצר והארוך.

מה לומדים במסגרת קורס קידום אתרים וכיצד בוחרים את הקורס הנכון

קורס קידום אתרים כולל שני חלקים עיקריים, הראשון הוא תיאורטי, בו לומדים למה צריך קידום אתרים, כיצד הוא מקדם את האינטרנט ואת האתרים השונים, מה זה בכלל קידום אתרים וכיצד הגולשים ובעלי האתרים נהנים ממנו.

החלק השני הוא מעשי, וזה החלק המהותי בקורס. חלק זה מתייחס למספר נקודות, ראשית, כיצד ניגשים לאתר, חדש או אתר קיים, שנית, איך יוצרים תוכנית עבודה לאתרי אינטרנט, שלוש, באילו כלים עובדים בשביל לקדם אותו, כיצד בונים קישורים, כיצד יוצרים היררכיה, כיצד בוחרים תוכן איכותי ועוד. ארבע, מה מותר ומה אסור לעשות בתחום הזה, כיצד משתפים פעולה עם אתרים אחרים, איך משתמשים ברשתות חברתיות, פורומים, בלוגים ועוד. חמש, כיצד כותבים דוחות ובודקים מגמות בתהליכים שהאתר עובר.

כשמחליטים להירשם לקורס קידום אתרים, יש לבדוק מספר נקודות:

ראשית, מי מעביר אותו ומה הניסיון שלו בתחום.

שנית, כמה שיעורים מתקיימים וכיצד.

שלוש, מה הסילבוס של הקורס, מה הוא כולל ואילו חומרי לימוד ניתנים בו.

ארבע, האם הוא כולל פרויקט אישי לצורך קידום

חמש, האם המקום מסייע להשיג עבודה בתחום. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה