הושלמה הקמתו של אולם ספורט חדש בבית הספר 'מצפה ימים'התלמידים נהנים בימים האחרונים מסטנדרטים חדשים וגבוהים למבנה שנבנה והוא מהמתקדמים ביותר שיש בעיר

דוברות העירייה

האולם, שנבנה בסיוע 'מפעל הפיס' בעלות של תשעה וחצי מיליון שקלים, כולל את מיטב המתקנים התקניים עבור ענפי ספורט שונים, סלים חשמליים, מתקן כדורעף, מתקנים לטיפוח כושר והתעמלות מכשירים, מעל 200 מקומות ישיבה כולל מקומות נגישים, חדרי הלבשה לכל קבוצה, חדרי שופטים, לוח תוצאות אלקטרוני וסטודיו של 100 מ"ר להתעמלות ומחול.

ראש העיר, תומר גלאם, ערך סיור במקום יחד עם גורמי המקצוע, ואמר כי זהו הסטנדרט שיהיה בכל בתי הספר בעיר: "מגיע לתלמידים שלנו את הטוב ביותר, גם מבחינה פיזית. לצד השיפוצים והשדרוגים שאנו מבצעים במוסדות החינוך, אנחנו משקיעים משאבים רבים בהקמה של מבנים חדשים וברמה הגבוהה ביותר לטובת ילדינו. אנחנו לא עוצרים לרגע בתחום החינוך ומבצעים עבודות חסרות תקדים כדי לאפשר לתלמידים שלנו מערכת חינוך מובילה, איכותית ומתקדמת, כראוי להם".

ראש מינהל חינוך, יובל זוזט: "אני שמח על השלמת הפרויקט החשוב, אחד מיני רבים שאנו עמלים עליהם בימים אלו כחלק ממימוש חזון ראש העיר לסביבת לימודים מתקדמת ומובילה לתלמידי אשקלון".

מנהלת בית הספר, יפה אילוז: "ברצוני להודות לכלל השותפים שבזכותם נבנה אולם הספורט. בראש ובראשונה לראש העיר, מר תומר גלאם, הרואה חשיבות רבה בשמירה על אורח חיים בריא בכלל וקידום יוזמות פדגוגיות בפרט. למר יובל זוזט, ראש מינהל החינוך על השאיפה לקדם מערכת חינוכית עירונית בכלל וקידום יוזמות פדגוגיות בבית ספרנו בפרט ולכל העוסקים במלאכה. זכינו לאולם ספורט משודרג, ממוזג ומונגש הכולל את כל האביזרים ומתקני הספורט החדשים והמשוכללים".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה