החל מיום ראשון: מתחם בדיקות קורונה לקהל הרחבהעליה החדה ביולי הקורונה באשקלון הביאה את הרשות המקומית לפתוח לכל התושבים מרכז בדיקות בהיכל התרבות

דוברות העירייה

*דוברות עיריית אשקלון:*

*החל מיום ראשון: מתחם בדיקות קורונה לקהל הרחב*

בשל העלייה המדאיגה במספר החולים בעיר וכחלק ממאמצי הרשות לקטיעת שרשרת ההדבקה, הנחה ראש העיר, תומר גלאם, על הקמת מתחם WALK-IN לבדיקות קורונה לקהל הרחב בהיכל התרבות בעיר.

כמו כן, בישיבה דחופה שכינס ראש העיר לפני זמן קצר עם מנהלי המכלולים הוא ביקש להגביר את האכיפה ולפעול ביד קשה ליישום הנחיות משרד הבריאות. כזכור, פקחי העירייה הוסמכו לאחרונה לאכיפת אי עטיית מסכה.

"מי שייתפס ללא מסיכה - ייקנס, מי שייצור התקהלות - ייקנס, מי שיפר בידוד ישלם מחיר כבד. פקחים של העירייה יגבירו נוכחות ואכיפה. הימנעו מאי נעימות וקנסות מיותרים. פעלו אך ורק על פי ההנחיות והכללים".

עוד הוסיף ראש העיר: "אנחנו יכולים להיות עיר ירוקה, זה בידיים שלנו. אם חלילה המצב יהיה הפוך, נידרדר לסגר שכולנו כבר מכירים את המחיר שלו. שמרו על עצמכם ועל היקרים לכם. בואו נשנה יחד את המגמה".

מתחם הבדיקות לקהל הרחב יהיה פתוח בימים ראשון עד שלישי 06.09 עד 08.09 | בין השעות 11:00 עד 19:00 בכניסה להיכל התרבות אשקלון, ללא צורך בתיאום מראש ולכל הגילאים.
יש צורך בהצגת תעודה מזהה. במקום יוצבו פקחים לשמירה על הנחיות משרד הבריאות.

לשירות התושבים מוקד הקורונה הרשותי במספר 2565* הפועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00 עד 20:00 וביום שישי בין השעות 08:00 עד 12:00.
מוקד 106 לשירותכם 24 שעות ביממה.

צילום: דוברות עיריית אשקלון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה