המטרה: לפקח ולבדוק את העבודותהערכה גבוהה מאוד למחלקת ביטחון מוסדות חינוך בעיריית אשקלון. ״הערכת הביקורת הביטחונית והחירום ביחידת הביטחון באשקלון ברמה טובה מאוד עד מצוינת״, נכתב בסיכום הביקורת על ידי משרד החינוך

הקב"טים במוסדות החינוך

במהלך חודש דצמבר האחרון התקיימה ביקורת בנושא ביטחון מוסדות חינוך בעיריית אשקלון מטעם משרד החינוך, על ידי קב"ט מוסדות חינוך במחוז דרום.

הביקורת נערכה בהשתתפות מנהל מחלקת ביטחון מוסדות חינוך באגף חירום וביטחון, יהונתן עוברני, ס. מנהל אגף תיאום ארגון ובטיחות באגף תפעול, דקלה גנון, קבט"י מוס"ח של הרשות, הנהלת בית הספר 'נאות אשקלון' וגננת 'גן תות'.

מטרת הביקורת הייתה לפקח ולבדוק את העבודות הנעשות בשוטף בנושאי הביטחון, החירום והפקת לקחים לשימור ושיפור. הביקורת נעשתה תוך קביעת סטנדרט ותו תקן מקצועי מחייב לקב"ט המוס"ח שישמש ׳כלי עבודה׳ ומודל לשמירת על כשירותו המקצועית באופן שוטף. כמו כן, אחת ממטרות העל בביקורת הינה להוות פלטפורמה מקצועית לחניכה והדרכת קבט"י המוס"ח.

 

מתוצאות הביקורת שהתקבלו לאחרונה עולה כי, ישנה עשייה רבה וחשובה בתחום הבטיחות וכי היא מבוצעת בצורה טובה מאוד על ידי גורמי המקצוע בעירייה.

 

״הערכת הביקורת הביטחונית והחירום ביחידת הביטחון באשקלון ברמה טובה מאוד עד מצוינת״, נכתב בסיכום הביקורת.

ראש העיר, תומר גלאם, שיבח את עובדי הביטחון והחירום בדגש על קב״טי מוסדות החינוך על התוצאות המרשימות. ״אני גאה מאוד בתוצאות הביקורת המהווה ראייה לעבודה המקצועית, הנחושה והמסורה הנעשית בעירייה למען בטיחות תלמידי אשקלון. נמשיך לפעול ללא לאות כדי להעמיד את השירותים הטובים ביותר לתושבים, בתחום זה ובשאר תחומי החיים״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה