המסך עולה מחדש על התיאטרון העירוני של אשקלוןבנוסף להפקה החדשה, התחדש התיאטרון העירוני גם בשם ומעתה ייקרא תיאטרון ׳סיקרא׳ אשקלון; מנהלת התיאטרון: ״החזרתו של התאטרון המקצועי הינה עשיית צדק לשוחרי התרבות בעיר״

דוברות העירייה

הפקה מקורית ראשונה מזה שמונה שנים. בשורה אדירה לעולם התרבות באשקלון: לראשונה מזה שמונה שנים מאז נסגר, התיאטרון העירוני של אשקלון (׳קדם׳ לשעבר) נפתח מחדש כתיאטרון מקצועי לכל דבר שיהווה בית לאמני אשקלון ובו יועלו הפקות גדולות ומקוריות לכל המשפחה.

התיאטרון החדש, בשם ׳סיקרא׳ אשקלון, על שם הדיו ששימש לכתיבה ולצביעה, בנוי משחקנים מקצועיים שסיימו בית ספר למשחק ובימים אלו הוא עובד על שתי הצגות גדולות. התאטרון ינוהל על ידי חני אלימלך ויופעל באמצעות אגף תרבות, נוער וספורט בעיריית אשקלון.

הפעילות המחודשת של התיאטרון מהווה חלק משמעותי ממדיניות העירייה והעומד בראשה לעודד את האמנות והתרבות באשקלון, לתמוך ביוצרים ובאמנים המקומיים ולאפשר להם לפרוץ, לפעול וליצור בעיר האם שלהם, אשקלון.

אמש (שני) התקיימה במרכז העירוני לנוער קריאה ראשונה למחזמר המקורי 'יוסף וכותונת הפסים', הראשון מאז חזרתם לפעילות של התיאטרון.

בקריאה נכחו סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט, מנהלת האגף לתרבות, נוער וספורט, דפנה עמירה ביטון, מנהלת התאטרון, חני אלימלך והשחקנים המשתתפים בהצגה.

׳יוסף וכותונת הפסים׳ הינו מחזמר משפחתי מוכר ברחבי העולם והוא צפוי לעלות בחודש אפריל הקרוב בהיכל התרבות אשקלון לשבעה מופעים. המחזמר יעלה בכיכובם של השחקנים המקומיים אור אילן, ענבל גלאם, גיל כהן, זוהר סבג ואדיר בובליל. כמו כן, יקחו בו חלק גם שחקני התאטרון העירוני לנוער ולהקות מחול עירוניות.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה