הקייטנות יוזלו ב-200 שקלים נוספיםראש העיר, תומר גלאם החליט שהרישום יוארך עד ליום ראשון הקרוב ובמוקדי קבלת הקהל עד לשעה 20:00

הוזלה נוספת בקייטנות הקיץ בגני הילדים ובתי הספר באשקלון: בעקבות פנייה של ראש העיר לאגף התקציבים לאתר מקורות תקציביים נוספים שבאמצעותם ניתן יהיה לסבסד עוד יותר את הקייטנות העירוניות, הוחלט על הוזלה של 200 שקלים בצהרונים בגנים ובתי הספר, כך שהורים שיהיו מעוניינים בהארכת הקייטנה מהשעה 13:00 ועד 16:30 ישלמו 375 שקלים בלבד.
עלות הקייטנה עד השעה 13:00 היא 360 שקלים (בהתאם למתווה משרד החינוך בנוגע לערים באשכול סוציואקונומי 5).

ראש העיר, תומר גלאם: ״שמח להביא בשורה חשובה להורים בעקבות פניות רבות אליי בנושא: קייטנות הקיץ בגני הילדים ובתי הספר במסגרות הצהרונים יוזלו ב-200 שקלים נוספים.
״ההוזלה הנוספת נובעת מפנייה שלי לאנשי אגף התקציבים בעירייה לאתר מקורות תקציביים שיאפשרו את המהלך להשגת המחיר המיוחד הזה. נמשיך לפעול בכל דרך אפשרית כדי להקל עליכם בתקופה קשה זו, שכולנו עוד מתמודדים עם ההשלכות שלה.
אני רוצה להודות לסגנית ראש העיר הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט ולגורמי המקצוע על העבודה המאומצת להשגת המטרה ולפורום ההורים העירוני על שיתוף הפעולה. שתהיה לכולנו חופשה נעימה ובטוחה״.

כמו כן, נעשתה פנייה מטעם העירייה למשרד החינוך, לספק ארוחת בוקר לילדי הקייטנה בגנים על ידי העירייה אך הדבר לא אושר. נזכיר כי מדובר בהנחיית משרדי הבריאות והחינוך על רקע תקופת הקורונה.

*בהתאם לכל אלו ובעקבות הביקוש הרב, הרישום יימשך עד ליום ראשון הקרוב, 28.06*, באתר החברה העירונית או במוקדי הרישום עד לשעה 20:00. הרישום יתקיים גם מחר, יום שישי בין השעות 09:00 ל-12:00. לידיעתכם, יוצבו סדרנים במקום לשמירה על הנחיות התו הסגול ושמירה על מרחק בין הנרשמים. קישור ישיר לרישום > https://h5a.info-cloud.co.il:1443/?p=zIEhPO1oCtyTKVAWvST1gA1tOC/Qmhp1t3fb9gkJ1Mc=

*הורים שכבר נרשמו ושילמו* > באמצעות כרטיס אשראי - התעריף החדש יתעדכן באופן אוטומטי; הורים ששילמו באמצעות מזומן או המחאה - יוכלו לבחור בין קבלת זיכוי בחודש יולי או זיכוי על חשבון צהרוני חודש ספטמבר הקרוב.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה