ממשיכים לסייע לסטודנטים באשקלוןבמסגרת שיתוף פעולה בין העירייה למכללת ספיר על רקע משבר הקורונה הוענקו מלגות לסטודנטים, תושבי העיר, בגובה של 125 אלף שקלים

דוברות העירייה

ממשיכים לסייע לסטודנטים באשקלון

במסגרת שיתוף פעולה בין העירייה למכללת ספיר על רקע משבר הקורונה הוענקו מלגות לסטודנטים, תושבי העיר, בגובה של 125 אלף שקלים

25 סטודנטים וסטודנטיות מאשקלון קיבלו בשבוע שעבר מלגה על סך 2,500 שקלים במסגרת שיתוף פעולה ראשוני במתכונת זו בין עיריית אשקלון למכללת ספיר שנולד במהלך תקופת משבר הקורונה.

בטקס מיוחד, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הוענקו המלגות על ידי ראש העיר, תומר גלאם ודיקן הסטודנטים במכללת ספיר, אלון גייר.

עוד נכחו, מ"מ ראש העיר, סופיה ביילין, סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט, מנהל מרכז הצעירים, ניסים בן דוד ומנהלת אגף תרבות נוער וספורט, דפנה ביטון.

ראש העיר, תומר גלאם: "אנו משקיעים בצורה ניכרת ובהיקפים הגבוהים ביותר, בטיפוח ועידוד ההשכלה הגבוהה בקרב תושבי העיר. גם בשעת חירום, אנו יוזמים שיתופי פעולה ייחודיים ועומדים לצד הסטודנטים והסטודנטיות שלנו במטרה לסייע להם ככל הניתן בתקופה זו. נמשיך להעמיק ולהרחיב את הקשר עם המוסדות האקדמיים בכדי לסייע לסטודנטים תושבי העיר".

דיקן הסטודנטים במכללת ספיר, אלון גייר: "שמחתי לגלות כל פעם מחדש שכאן, בעיר אשקלון, שותפים אמיתיים שפועלים לטובת הסטודנטים תמיד. השנה אני לא רק שמח אלא גם מתרגש להיות כאן, העובדה שהחליטו לקיים את החלוקה למרות המצב המורכב מרגשת אותי יותר מאוד. אני רוצה להודות לראש העיר, מר תומר גלאם, שנותן גיבוי מלא למהלכים שאנו מקדמים לסטודנטים תושבי העיר ולניסים בן דוד, מנהל מרכז הצעירים, ועל שיתופי הפעולה ועל היוזמות למען הסטודנטים במהלך כל השנה".

נזכיר כי במהלך תקופת הקורונה הוקדמה הפעימה הראשונה של המלגות לסטודנטים תושבי העיר על מנת לסייע גם להם לעבור את הימים הללו, זאת לצד השקעה חסרת תקדים של העירייה בתחום המלגות שמגיעה לכדי חמישה מיליון שקלים בשנה, בשיתוף ארגונים שונים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה