אחד הטובים אם לא הטוב ביותר שהיה בעיריית אשקלון איי פעםמנהל אגף הביטחון והחירום, ארז שטרית, סיכם עם ראש העיר, תומר גלאם, על סיום תפקידו בעירייה החל מתאריך 01.06.21

דוברות העירייה

הפרישה של מנהל אגף הביטחון בעיריית אשקלון, ארז שטרית, נובעת מרצונו להתפתח לתפקידי ניהול שאינם מתחום הביטחון ולהרחיב את אופקיו. נציין כי, שטרית עוסק מזה למעלה מ-30 שנה בתחומים אלו בצה"ל, בשב"כ ובשנתיים האחרונות בעיריית אשקלון.

ראש העיר: "אני מודה לארז על עבודתו, בשגרה ובחירום, ורוצה להביע את הערכתי העמוקה לתרומתו לביטחון האישי של התושבים ולסדר הציבורי, כחלק מיישום החזון שלנו. מאחל לארז המון הצלחה בהמשך דרכו״.

ארז שטרית: ״מבקש להביע הערכתי העמוקה לראש העיר ולעובדי עיריית אשקלון, במיוחד לעובדי אגף הבטחון והאכיפה. הציבור חייב לדעת שיש אנשים שעובדים לילות כימים עבורם שעיקר שכרם הינו הסיפוק הרב מההצלחה בעשייה".

הערה: ארז שטרית היה נכס לעיריית אשקלון שלא ידעה לנצל את כישוריו הרבים ויכולותיו הטבועים בעברו, כדי שיביא לעיר מזור בכמה מתחלואיה הרבים. שטרית ימצא את מקומו במהרה ובתפקיד רם. אשקלון קטנה עליו ולמרות הכל הוא לא מיצה את הפוטנציאל הגדול שיש בו. דרך צלחה איש יקר. (יוסי פרטוק).

 צילום: סיון מטודי.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה