״אני גאה להוביל את החטיבה״לראשונה מאז הקמתה בשנת 2005 - צוות הקרב של חטיבת כפיר מתמרן בעומק רצועת עזה: הלוחמים איתרו מעל ל-30 פירי מנהרות והשמידו אותם

חטיבת כפיר משתתפת לראשונה מאז הקמתה בתמרון קרקעי ברצועת עזה. לוחמי החטיבה נלחמים עם מחבלי החמאס ופועלים לאיתור המנהרות התת קרקעיות של ארגון הטרור והשמדתן.

צוות הקרב של חטיבת כפיר נלחם בשיתוף פעולה עם כוחות הנדסה, שריון וארטילריה, אשר פועלים בצפון רצועת עזה לסיכול אויב ולביצוע משימות נוספות שמטרתן לאפשר את המשך התמרון של צה״ל ברצועת עזה.

במסגרת פעילות צוות הקרב ברצועה חשפו הלוחמים למעלה מ-30 פירי מנהרות. בנוסף, הלוחמים הכווינו עשרות תקיפות אוויריות וכ-100 תקיפות ארטילריה והשמידו מטרות רבות של ארגון הטרור חמאס. כמו כן, כוחות הנדסה מצוות הקרב החטיבתי השמידו מספר מנהרות של ארגון הטרור חמאס ואמצעי לחימה אשר נמצאו בהן.

מדברי מפקד חטיבת כפיר, אלוף-משנה יניב בארוט: "חטיבת כפיר התאמנה רבות לרגע הזה. אני גאה להוביל את החטיבה בתמרון הראשון שלה בהיסטוריה. סמוך ובטוח שנעמוד בכל משימה בהצטיינות כפי שבוצע עד כה במלחמה. החטיבה איתרה והשמידה יותר מ-30 פירים עד כה בשיתוף פעולה עם יחידות נוספות. שיתוף הפעולה עם חיל האוויר צמוד ומשמעותי מאוד להצלחה התמרון. אנחנו לומדים, משתפרים ומשכללים את היכולות בכל יום לחימה, ונמשיך לעשות זאת".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה