אשקלון חוזרת לכותרות הפשיעה בעירהיחידה המרכזית של משטרת ישראל בלכיש, סיכלה הלילה ניסיון חיסול ע"י חוליה המונה 5 חשודים, רגע לפני שמימשו את כוונתם, במסגרת סכסוך מתמשך בין ארגוני הפשע - נשקים, רכב גנוב ואמצעי לחימה נתפסו

דוברות המשטרה

היחידה המרכזית של משטרת ישראל בלכיש, סיכלה הלילה ניסיון חיסול ע"י חוליה המונה 5 חשודים, רגע לפני שמימשו את כוונתם, במסגרת סכסוך מתמשך בין ארגוני הפשע - נשקים, רכב גנוב ואמצעי לחימה נתפסו.

במסגרת סכסוך מתמשך בין ארגוני הפשיעה בדרום, שכלל לאחרונה ניסיונות פגיעה שונים בין הצדדים, בהם אירוע הירי בעיר אשקלון בראשית השבוע, ביצעה ימ"ר לכיש של המחוז הדרומי חקירה סמויה, במטרה להתחקות אחר המעורבים באירועי הפשיעה האלימה ולסכל כוונות פגיעה נוספות.

בתוך כך, שוטרי הימ"ר הבינו כי ישנה 'חוליית חיסול' המונה 5 חשודים מאזור העיר אשקלון, שבכוונתם לפגוע בטווח הזמן המידי באדם המתגורר בישוב הסמוך לעיר, ולצורך כך התחמשו בנשקים, אמצעים ורכב גנוב.

הלילה, במהלך פעילות שוטרי הימ"ר, יחד עם יחידות מחוזיות, היחידה האוירית, יחידת יואב ותחנת אשקלון, על אותה 'חוליה', התחזק החשד כי הם מתכוונים להוציא לפועל את ניסיון הפגיעה ועשו דרכם לעבר הישוב, ורגע לפני שהצליחו לממש את כוונתם, הוחלט בימ"ר לבצע את מעצרם, ובכך סוכל ניסיון החיסול.

ברשותם של החשודים שניסו להימלט תוך ניגוח רכבי המשטרה, נתפסו על גופם שכפצים, כפפות והרכב הגנוב בו נסעו.

במקביל, במסגרת הפעילות נתפסו מספר כלי נשק שעפ"י החשד נקשרים לחשודים והיו אמורים לשמש אותם לביצוע העבירה.

החשודים בשנות ה 20-30, תושבי הדרום, הובאו לחקירה בימ"ר לכיש, ובהמשך היום יובאו בפני בימ"ש בבקשה להאריך את מעצרם.

מצ"ב צילומים
קרדיט דוברות המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה