בחירה מצויינת. בהצלחהאושרה בניטה נבחרה למנהלת הסכם הגג לפיתוח והתחדשות אשקלון. היא תהיה אחראית, בין היתר, על יישום הסכם הגג שנחתם באשקלון וגיבוש תכנית אסטרטגית לעירול מתחמים השונים

דוברות עירייה

אושרת בניטה נבחרה היום (שני) לתפקיד מנהלת הסכם הגג לפיתוח והתחדשות אשקלון, על ידי ועדת המכרזים בעירייה, בתום מכרז חיצוני שנערך לתפקיד.

בניטה, תושבת אשקלון ור"סן (במיל'), היא בעלת תואר ראשון במינהל עסקים באוניברסיטת דרבי. במהלך שירותה הצבאי בקבע שימשה במגוון תפקידים בחיל התקשוב, בהם מנהלת תחום התקשוב בפרויקטלהקמת מרכז אספקה אחוד לצה"ל, ראש מדור תשתיות, תקשוב ופרויקטים בזרוע היבשה ובפיקוד דרום.

בניטה תהיה אחראית, בין היתר, על יישום הסכם הגג שנחתם באשקלון; גיבוש תכנית אסטרטגית לעירולמתחמים השונים; קידום תכנון, ביצוע ואכלוס המתחמים החדשים בעיר תוך ביצוע אינטגרציה בין מכלולהגופים, הרשויות ובעלי העניין בתהליכים השונים הן ברמה הממשלתית והן ברמה המקומית ותוך הפעלת החברה הכלכלית ומי אשקלון; מינוף תהליכי הפיתוח בעיר החדשה לטובת פיתוח החלקים הוותיקים בה, לרבות פיתוח רצועת החוף, שדרוג אתרים ציבוריים, פיתוח עסקים בעיר ועוד.

ראש העיר, תומר גלאם, איחל לה בהצלחה והוסיף: "אשקלון נמצאת בתנופת פיתוח אדירה ובקצב צמיחהובינוי משמעותיים וחשוב שנעשה זאת נכון. לפנינו משימות רבות ואנחנו ניישם את כולן על הצד הטובביותר, על מנת לממש את החזון שלי לעתיד טוב יותר וראוי יותר לתושבי אשקלון".

אני שמחה על האמון שניתן בי ועל ההזדמנות להביא מניסיוני לתפקיד חשוב זה של ניהול הסכם הגג שלאשקלון. אני סמוכה ובטוחה שביחד עם ראש העיר, תומר גלאם, הנהלת העירייה ועובדיה, נביא בשורהמשמעותית לקידום ולפיתוח העיר אשקלון. בהצלחה לכולנו".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה