בכיר ברשות המקומית מסיים את תפקידוראש העיר קיבל את בקשתו והודה לו על עבודתו; עו"ד יוסי דיין: "מסיים לאחר תחושה של מיצוי; מודה על האמון ועל הרוח הגבית"

פרטי

מנכ"ל החברה הכלכלית, עו"ד יוסי דיין, הודיע לראש העיר, תומר גלאם, על רצונו לסיים את תפקידו, עקב תחושה של מיצוי, לאחר ארבע שנים במהלכן הגיעה החברה הכלכלית לתוצאות מעולות ולהישגים חסרי תקדים. בקרוב יתפרסם מכרז לתפקיד.

ראש העיר קיבל את בקשתו של עו"ד דיין והודה לו על עבודתו: "יוסי היה פרטנר אמיתי, נחוש ומסור למען העיר אשקלון ועתידה. כמי שניהל את אחת מזרועות הביצוע החשובות והמשמעותיות של העירייה בהצלחה רבה, הוא סייע ביישום החזון העירוני ובקידום וייזום פרויקטים בתחומים רבים לרווחת התושבים. אני מודה ליוסי על השותפות ומאחל לו את מירב ההצלחה בהמשך דרכו".

דיין הסביר כי סיום תפקידו מגיע לאחר תחושה של מיצוי בתפקיד ולאחר שורה ארוכה של הישגים אליהם הגיעה החברה הכלכלית לאשקלון. "אני מסיים את תפקידי כמנכ"ל החברה הכלכלית לאשקלון ומשאיר מאחוריי חברה מעולה, מאוזנת, בעלת חוסן כלכלי איתן, עם חזון ואופק עסקי וכלכלי לשנים הבאות. אני רוצה להודות לראש העיר על התמיכה הבלתי מסוייגת, על הנחישות וההירתמות להצלחת החברה הכלכלית לטובת העיר אשקלון וכמובן על ההבנה והחזון שהביאו את החברה למקומה הראוי לשגשוגה ולהיותה אחת מהחברות הכלכליות המובילות והמוצלחות בישראל - והכל - כחלק ממיצובה של אשקלון כאחת מהערים המובילות והמתפתחות בישראל. תודה על האמון ועל הרוח הגבית שקיבלה החברה בכלל ואני באופן אישי. אעמוד לרשות החברה ככל שיידרש על מנת לאפשר את המשך פעילותה התקינה. מודה למנהלי החברה והעובדים שותפיי לדרך, לעובדי העירייה המסורים לגורמים הרגולטורים ולשותפיי ברשות מקרקעי ישראל״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה