״בניגוד אליך ואל חבריך העלובים״פוסט שכתבה הבוקר (שישי) רונית יער קצינה בכירה במיל. לאל"מ במיל ד"ר שאול אריאלי ובוא היא מטיחה בפניו את האמת עליו ועל חבריו ״אתה וחבריך המטורפים, ביטחוניסטים ופוליטיקאים לא מסוגלים להגיד טעינו״

צילום מאלבום פרטי

"שמעתי וראיתי אותך אמש ממשיך לשאת בהתלהבות גדולת מידה, בכנס NISS עם אנשים כמוך שלא מסוגלים לקום ולומר כולנו טעינו!. 
חשבתי פעם כמוך שאול, הצטרפתי אליך ואל חבריך ליוזמת ג'נבה. עשיתי פעם הכל למען השלום ולמען הפלסטינים "המסכנים" שתהייה להם מדינה.
התראיינתי כחברה ביוזמת ג'נבה אפילו בשפות זרות לתקשורת עולמית והסברתי לעולם כמה אפשר לעשות הסכמי שלום וכמה צריך מדינה פלסטינית לעם הפלסטיני.
בניגוד אליך ואל חבריך העלובים שהופיעו איתך אמש בכנס הפוליטי הזה, אני קמתי, כתבתי ואמרתי שטעיתי, שטעיתי בענק!
אבל...מה אדם כמוך יעשה עם הדוקטורט שלו ועם כל הספרים והמאמרים שכתב במשך שנים? האם יזרוק הכל לפח הזבל של ההיסטוריה ויעז להודות שטעה? ממש לא!
אתה וחבריך המטורפים, ביטחוניסטים ופוליטיקאים שקיבלו החלטות גורליות על חיינו, לא מסוגלים לומר: טעינו!
שמענו וראינו אמש אותך, את הגברת ליבני, את עמוס גלעד "הליצן", את נדב ארגמן הטיפש שהוזמן כראש השב"כ לשעבר וטען שהרשות הפלסטינית אינה עוסקת בטרור... מה לא אמרתם... וואו, לשפשף את האוזניים ואת העיניים כדי להבין שהכל אצלכם בא מתסכול ששנים טעיתם ושאתם לא מסוגלים להודות או שאתם פשוט אוסף של בורים מזדקנים שלא מעודכנים בעובדות שכולנו יודעים כבר, ושרבים כבר התפקחו, כמוני.
אתם אלה שהופכים אותנו למשיחיים כשאתם המשיחיים, משיחי השקר שיודעים את האמת אבל לא מוכנים להודות בה. לא מוכנים לומר שטעיתם ושאתם האשמים בכל מה שקרה לנו ועוד יקרה לנו בגללכם בארץ הזאת.
אתם האשמים בעיני ואל תחפשו את האשם בשורות שלנו!
הביטו בראי! זו העת כי לא תהייה בילתה!
חברה שלך בעבר ולא עוד:
סא"ל מיל. וסנ"ץ בדימוס
רונית יער.
רק עם תואר שני בממשל...לא דוקטור כמוך...
נשלח לשאול אריאלי
בצרוף ד"ש לאשתך בתקווה שהיא לפחות מודה באמת,
הכרתי אותה כהגונה״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה