בתמורה לבגדים וסלולרי: נערים עסקו בזנות, 3 גברים מאיזור אשקלון נאשמים בעבירות מיןשלושה נערים קיימו מפגשים מיניים עם גברים שהכירו באפליקציית היכרויות, בתמורה לכסף מזומן והטבות שכללו חופשה באילת. אחד הגברים שצרך את שירותיו של בן 15 מואשם בין היתר במעשה סדום: "אקנה לך דברים, כסף מגעיל אותי"
חלק מהתוכן מתוך ynet
מאת: מתן צורי

רפרודוקציה

אני רוצה שנהיה חברים": שלושה נערים בגילי 15, 16 ו-17 עסקו בחודשים האחרונים במתן שירותי זנות לגברים באיזור אשקלון,  שאותם הכירו באפליקציה להיכרויות חד-מיניות. הם נהגו להיפגש עם אותם גברים בבתיהם או בבתי הגברים וקיבלו בתמורה הטבות בשווי מאות שקלים ובמקרים אחרים כסף מזומן. ל-ynet נודע כי הפרשה נחשפה לאחר שיחידת הסייבר במשטרה הצליחה להתחקות אחר ההתכתבויות בין הנערים והגברים, ששלושה מהם נאשמים בעבירות מין בקטינים.

במסגרת הפרשה נעצרו עד כה לפחות חמישה גברים, אולם רק נגד שלושה הוגשו כתבי אישום. באחד מכתבי האישום, שהוגש לבית משפט השלום באשקלון, תוארה שורת מפגשים בין גבר בן 30 לאחד הנערים, בן ה-15. באחת ההתכתבויות סיפר הנער לאותו גבר כי הוא חוסך כסף לקניית טלפון נייד חדש, בשווי של 3,000 שקל. הגבר הציע לו שירכוש את הטלפון בתמורה לחמישה מפגשים מיניים.

״אני רוצה שנהיה חברים, אקנה לך דברים. כסף זה מגעיל אותי", אמר הגבר לנער. במשטרה ובפרקליטות הבהירו כי הנאשם ידע שמדובר בנער. בכתב האישום תואר מקרה אחר, שבו נפגשו בתחנת רכבת באחת הערים מאיזור אשקלון. הגבר אסף את הנער, קיים עמו יחסי מין והחזיר אותו לתחנה. הוא הציע לקנות לו אוכל ובגדים ושילם לו 100 שקל.

כעבור זמן קצר מפגישתם האחרונה בתחנת הרכבת, נעצר הגבר. הנער כתב לו והתעניין מתי הם ייפגשו שוב כדי להשלים את "עסקת" רכישת הטלפון הנייד בתמורה לחמישה מפגשים, אבל הוא לא קיבל ממנו תשובה לאור מעצרו של הגבר, שלו מיוחסים אישומים של מעשה סדום וקבלת שירות של מעשה זנות מקטין.

בפרשה, כאמור, מעורבים עוד שני נערים – בני 16 ו-17, שנהגו להעניק שירותי מין לגברים באיזור אשקלון. בחלק מהמקרים התקיימו המפגשים המיניים בבתי הנערים ובמקרים אחרים בבתי הגברים שהשתמשו בשירותיהם. מהחקירה עלה כי הם עשו זאת בין השאר לטובת מימון חופשה באילת ולקניות נוספות. הכספים שקיבלו עבור השירותים נעו בין 150 שקל למפגש ועד 1,000 שקל. אחד מהגברים הנאשמים בפרשה מיוצג על-ידי עו"ד רובי גלבוע.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה