גם בזמן לחימה: תלמידי אשקלון מתחסניםבדרך כלל בזמני שגרה, תקופה זו מתאפיינת בביצוע חיסונים לתלמידים. למרות המצב ועל מנת לשמור על בריאות התלמידים, עיריית אשקלון בשיתוף משרד הבריאות הקימו מוקד חיסונים מיוחד לתלמידי כיתות א', ב' ו-ח' מכלל בתי הספר השונים ברחבי העיר

דוברות עירייה

כלל החיסונים המוענקים במוקד הינם קריטיים עבור התלמידות והתלמידים ואינם יכולים להידחות לאורך זמן מחשש להתפרצות מחלות מדבקות ביניהן חצבת, פוליו ושעלת, הניתנות למניעה על ידי מתן החיסונים בפרק הזמן המתאים לכך.

*אחות מחוזית לשכת הבריאות מחוז אשקלון, אורלי עמרם:* "המוקד נפתח ביום רביעי וההיענות המרשימה של ההורים והתלמידים ביום הראשון לפעילות המוקד מראה על החוסן של תושבי אשקלון. אני רוצה להודות לעיריית אשקלון שהייתה העיר הראשונה במחוז שהקימה מוקד מתוך הבנת הצורך גם בימים מורכבים אלו."

תלמידות ותלמידי כיתות א' מוזמנים לקבלת חיסון חזרת-חצבת- אדמת ואבעבועות רוח.
תלמידות ותלמידי כיתות ב' מוזמנים לקבלת חיסון דיפתריה-טטנוס-שעלת, פוליו ושפעת
ותלמידי ותלמידות כיתות ח' מוזמנים לקבלת חיסון דיפטריה- טטנוס-שעלת ופפילומה.

המוקד נפתח בבית הספר בית יחזקאל ברחוב זונבאנד 12 והורים המעוניינים להגיע ולחסן את ילדיהם נדרשים לתאם תור בקישור המצורף > https://outlook.office365.com/owa/calendar/[email protected]/bookings/s/Gv-3-swZwE-AOzwoZWshNQ2

במוקד החיסונים מחכות לכן אחיות בתי הספר המקצועיות של לשכת הבריאות מחוז אשקלון ולשאלות נוספות ניתן לחייג למוקד בריאות התלמידים בטלפון: 08-6745088.

צילום: דוברות עיריית אשקלון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה