ד"ר אוריל שליט מאשקלון נבחר ל'רופא של המדינה'הבחירה נעשתה על ידי ״קרן דניאלי״ שהוקמה לזכרה של ד. זוננפלד ז"ל שנהרגה בתאונת דרכים

דוברות העירייה

ראש העיר, תומר גלאם, נפגש השבוע בלשכתו עם ד"ר אוריל שליט, רופא משפחה בסניף 'בית פרנק' בקופת חולים 'לאומית' באשקלון לרגל זכייתו בתואר 'הרופא המסור של המדינה לשנת 2019' מטעם 'קרן דניאלי'. ד"ר שליט זכה בפרס יחד עם עוד 12 רופאים בלבד ברחבי הארץ, כאשר הוא מהווה את הנציג היחיד לאשקלון ולדרום בכלל.

'קרן דניאלי', שיזמה את התחרות, כמידי שנה, בה זוכים רופאים שונים בפרס מיוחד על אדיבות ורגישות ראויות לציון במהלך האינטראקציה שלהם עם המטופלים. הקרן, שהוקמה לזכרה של ד. זוננפלד ז"ל שנהרגה בתאונת דרכים כשחזרה מהתנדבות בבית החולים שניידר, מקיימת את התחרות השנתית במטרה לטפח ולעודד רפואה עם אמפתיה והקשבה. התחרות מתבססת על חוות דעת של לקוחות הקופה, והיא נערכת תוך שיתוף פעולה של כלל קופות החולים.

ראש העיר: "זכייתו של ד"ר שליט מהווה סיבה לגאווה מקומית ראשונה במעלה. הצלת החיים בה הוא עוסק מידי יום ביומו והאופן בו הוא עושה זאת, במסירות, ברגישות, באכפתיות ובאהבה, אינם מובנים מאליהם ולנו לא נותר אלא להתפעל, לברך ולהודות לו על כך. בשמי ובשם תושבי אשקלון, אני מאחל לו המשך הצלחה מקצועית בדרכו הייחודית והערכית".

ד"ר שליט ניהל את בית החולים ליפצק ברוסיה, בין השנים 1985 עד 1997. במקביל לעבודתו בחו"ל, היה ד"ר שליט רופא פנימאי בישראל ופעל כך במרכז הרפואי 'ברזילי' עד שנת 2009. כיום, כאמור הוא רופא משפחה.

"אני שואף לשדר כלפי מטופלי רוגע וביטחון, כדי שיוכלו לתת בי אמון שאעשה עבורם את הטוב ביותר". אומר ד"ר שליט, "אני משתדל ליצור מול המטופלים שיח בגובה העיניים. להסביר היטב את הנדרש ולוודא שהמטופל מבין את תהליך הטיפול. הבחירה במקצוע הרפואה נעשתה מלכתחילה על מנת לתת לבני אדם מענה רפואי ולהציל חיים. כאשר אני נבחר על ידי המטופלים מבין מגוון רחב של רופאים מצוינים, אני חש סיפוק והגשמה עצמית".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה