הבולדוזרית סופי חוטובלי פורשתאחרי חמש שנים בתפקיד יו"ר פורום ההורים העירוני, החלטתי לפרוש ולפנות את הדרך״ כך אומרת מי שהייתה האדם הדומיננטי במערכת החינוך

יח״צ

.סופי חוטובלי אומרת מספיק לפעילות שלה כיו״רית פורום ההורים במערכת החינוך באשקלון 

״גוף מתנדב החפץ בחיים, מחוייב לרענן את השורות מעת לעת,* ולאפשר לחברים בו לעמוד בקידמת הבמה, להכניס רוח חדשה ולהוביל ברוח התקנון והערכים על פיהם הוקם הפורום. *בשלה העת, להעביר את השרביט, לידיים נאמנות שיובילו את פורום הורי אשקלון לשנתיים הבאות.*

היתה לי הזכות להצטרף לפורום הורים שהוקם ע"י *קבוצה קטנה ואידיאולוגית* של יורים בית ספריים שביקשו ממני להצטרף ולהוביל יחד איתם את פורום ההורים העירוני.
*פורום שהפך לגוף המייצג הרשמי של הורי אשקלון* מול הנהלת העיר, מינהל החינוך ויתר השותפים הטבעיים שלנו לדרך.
פורום אחראי ומסור שהוכיח שבאמצעות דיאלוג מכבד, אמונה בדרך, ענווה ורעות, שותפים ושותפיות, אפשר לקדם את החינוך ולהיות צלע משמעותית ואחראית במשולש החינוך. *ופורום שהפך לחבר הנהלה בפורום וועדיי ההורים הישוביים הארצי,* שהוכר כפורום המייצג של הוריי ישראל.

*תודה אישית לחבריי בפורום על הזכות והכבוד לעמוד בראש פורום הורים איכותי, אחראי ומסור.*

תודה לרה"ע תומר גלאם, להנהלת העיר, ליובל זוזט מנהל המינהל וחבר יקר, למינהל החינוך על כל אגפיו ועובדיו המצויינים, למנהלי האגפים בעירייה, למנהלי בתי הספר, הגננות, צוותי החינוך וההוראה, מועצת הנוער, תנועות הנוער ולכל השותפים הרבים והטובים על שיתוף הפעולה והאמון.
עם בחירת היור הבא
אסכם את הפרק המשמעותי הזה בחיי במלא הכבוד הראוי.

מצ"ב הודעת עו"ד אלרואי צמח יו"ר וועדת הבחירות על מועד הבחירות,חגיגה דמוקרטית שכולנו גאים בה.

אני מאחלת למתמודדים הצלחה רבה. הצלחתם היא הצלחת החינוך הפורמלי והמשלים״. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה