הותר לפרסום שמו של החשוד בהפצת מחלה ועבירות מיןדקל ששונקר כבן ה 31. מדימונה, הוא האדם החשוד.
צוות החקירה המיוחד שהוקם במרחב לכיש יפעיל החל מהיום, קו טלפון שמספרו 053-4918183. ״אנו קוראים למתלוננות או מתלוננים נוספים ליצור קשר, ולהגיע להגיש תלונתם״

דוברות המשטרה

בהמשך להודעת המשטרה אמש, אודות חקירה המתנהלת במשטרת ישראל שעניינה חשד לעבירות מין כלפי נשים והפצת מחלת האיידס ע"י תושב דימונה כבן 31, חקירת המשטרה ממשיכה להסתעף לאור פניות ותלונות נוספות שהתקבלו במשטרה.

מפקד מרחב לכיש נצ"מ ברק מרדכי, החליט בהערכת מצב מיוחדת שנערכה אתמול, על הקמת צוות חקירה מיוחד (צח"מ) שילווה את המתלוננות יחד עם גורמי מקצוע נוספים, וינהל את החקירה במטרה להביא את החשוד לדין בגין העבירות המיוחסות לו.

מחקירת המשטרה עולה חשד שישנן נשים נוספות מאזורים שונים ברחבי הארץ, שנפגעו ע"י החשוד שפעל בדפוס פעולה דומה לאורך החודשים האחרונים ופרסם פוסטים באמצעות פרופילים פיקטיביים ברשת החברתית, בהם באמתלות שונות מחפש ליצור קשר עם נשים, תוך שמכוון עפ"י החשד לנשים בעלות מצב סוציואקונומי נמוך.
לאחר יצירת הקשר הראשוני, פיתה עפ"י החשד את אותן נשים למפגשים עמו בעבור תשלום עבור שירותיהן, ובשלב זה כאמור נהג לבצע בהן את העבירות.

לפני זמן קצר, בדיון הארכת מעצרו שנערך בבימ"ש השלום, נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה, והתיר לפרסם את פרטיו ותמונתו של החשוד, דקל ששונקר כבן 31, וזאת במטרה להגיע לנשים או גברים נוספים שנפלו קורבן למעשיו של החשוד.

כמו כן, בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד עד לתאריך 5.12.21.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה