החלה ההרשמה לקייטנות הקיץמועדון הגלישה המנוהל על ידי ניר וינטר וחי דוד שמחון מקיים את הפעילויות בהרצליה ואשקלון ומאפשר בזכות הפרדה מלאה בין בנים לבנות –גישה של צעירים וצעירות דתיים ואף חרדים לעולם הגלישה

יח״צ

מועדון הגלישה ים ושמיים נמצא בימים אלה לקראת סיום תקופת ההרשמה לקייטנות הקיץ של המועדון. קייטנות הגלישה הייחודיות של ים ושמיים הן קייטנות המתקיימות בהפרדה בין בנים לבנות. כל זאת, על מנת לאפשר גם לצעירים וצעירות מהמגזרים הדתי ואף החרדי להשתתף בקייטנות אלה. הקייטנות מתקיימות בשני חופים אשקלון והרצליה. הקייטנות מתאימות לצעירים בגילאי 7 עד 18 שמגיעים עם ניסיון בסיסי בשחייה. המועדון מציע במקביל הדרכת שחייה מקדימה לקורס הגלישה, לאלה שאינם יודעים לשחות. הקייטנות מתקיימות בסבבים של 5 ימים רצופים בין השעות 8:30 עד 13:00 או מ-14:00 עד 18:00 וכוללות הסעות, יחס אישי שבו מדריך לא עובד עם יותר מ-6 גולשים במקביל, בפיקוח מלא של מציל ובאישור משרד החינוך. במסגרת הקייטנה כל ילד מקבל גלשן אישי וחולצת לייקרה.

קייטנת הגלישה של ים ושמיים מפתחת יכולת התמודדות עם קשיים שונים. הפעילות האתגרית בשילוב עם התמודדות עם אתגרי הים, מאפשרת פעילות גופנית ופיתוח יכולות. כל זאת תוך שמירה על בטיחות. מחיר קייטנה לילד למחזור של 5 ימים, עומדת על 950 ₪ בלבד.

ים ושמיים הגלישה כגשר בין האדם לטבע, האדם לעצמו ואדם לאדם.מעדון הגלישה ים ושמיים מנוהל על ידי ניר וינטר וחי דוד שמחון, שני מדריכי גלישה מנוסים, כשחי דוד הוא גם מאמן שחיה מוסמך. חי דוד וניר הם לוחמים במילואים ששירתו חודשים ארוכים במהלך המלחמה האחרונה.

המועדון מקיים פעילויות גלישה מגוונות לבניית חוסן וטיפול דרך התמודדות עם האתגרים שמציב הים לכל גולש, כולל פעילות "ממדים לגלים" המסייעת לחיילי מילואים להתמודד עם מה שעברו ומחנות גלישה וקייטנות הפונות לכלל המגזרים כולל המגזר הדתי והחרדי. בזכות קיום מחנות וקייטנות גלישה בהפרדה בין בנים לבנות, המועדון מצליח להביא את עולם הגלישה לצעירים וצעירות שעד היום, לא היתה להם את האפשרות וההכוונה לגשת לתחום גלישת הגלים. במועדון רואים  בגלישה גשר בין אדם לאדם ובין אדם לטבע וכדרך חיים בריאה לגוף ולנפש. קורס הגלישה מאפשר גיבוש כצוות ויצירת אווירה פתוחה, קלילה ומהנה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה