היהלום של צוות 3הקבוצה מאמצת את חיילי פלגה ס'2 ביחידת יהל"ם במסגרת פרויקט ״אמץ לוחם״. בטקס חגיגי שהתקיים במחנה סירקין אמר מנכ"ל צוות 3 ניר גלבוע: "אנו מצדיעים ללוחמים היקרים שלנו וגאים לצרף את יחידת יהל"ם למשפחתנו הרחבה"

יח״צ

פרויקט "אמץ לוחם" של קרן לב״י האגודה למען החייל פועל מזה 14 שנים, במסגרתו חברות גדולות במשק ותורמים מהארץ ומחו״ל, תומכים בחיילי היחידות הקרביות בצה"ל ומטרתו לתמוך במערך הלוחם הסדיר של צה"ל. תמיכה זו נעשית באמצעות חיבור בין חברות עסקיות ותורמים מהארץ ומהעולם ליחידות לוחמות, אותן הם "מאמצים".

במסגרת האימוץ, מקבלת היחידה המאומצת סל רווחה בסך 100 אלף שקלים בשנה, תוך התחייבות למתן סכום זהה במשך 3 שנים. התרומה מועברת  לגדוד, ועומדת לרשותו לצורך למימון פעילויות רווחה לחיילים ועל פי הפקודות.

ביום חמישי התקיים  במחנה "סירקין" טקס חגיגי במעמד קבוצת צוות 3, שבחרה לאמץ לראשונה את פלגה ס'2 ביחידת הלוחמים יהל"ם, היחידה המיוחדת של חיל ההנדסה הקרבית. הפלגה עוסקת בפריצה חמה וקרה ופירוק פצצות וכן התמודדות עם נשק וטרור. הסנונית הראשונה לקראת האימוץ על ידי קבוצת צוות 3 נודע בתחילת החודש, במסגרת האירוע השנתי לפרויקט "אמץ לוחם" של ״יחד למען החייל" – קרן לב"י האגודה למען החייל.

setImageBanner('1b43bf9e-2f13-4e43-b889-4d41f681a6c4','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,27130);

באירוע החגיגי התקיימה שיחת פתיחה עם מפקד היחידה, שהסביר על פעילות היחידה. לאחר מכן התקיים סיור בחדר תחמושת ותצוגת תכלית כולל עזרים רובוטיים המשמשים את חיילי היחידה בפעילותה.

באירוע השתתף תא"ל במיל' יחיאל גוזל- מנכ"ל קרן יחד למען החייל, מפקד הבסיס, ורדה דרוקר – מנהלת פרויקט "אמץ לוחם" וניר גלבוע, מנכ"ל "צוות 3". במעמד זה חתמו הצדדים על תעודות האימוץ.

מנכ"ל צוות 3 ניר גלבוע: "אנו מצדיעים ללוחמים היקרים שלנו וגאים לצרף את יחידת יהל"ם למשפחתנו הרחבה. אני מוצא דמיון רב בין פעילות היחידה, שאחראית לביטחון ולשקט של תושבי מדינת ישראל לבין קבוצת צוות 3, הדואגת אף היא לביטחון והשקט של הלקוחות שלנו- עסקים ומוסדות ציבור ברחבי מדינת ישראל. ישר כוח לשותפים לדרך ואני מאחל לכולנו הצלחה".

קרדיט צילום: דיקלה איבגי

מימין לשמאל: אודי גונן מנכ"ל הניקיון בצוות 3, יחיאל גוזל מנכ"ל קרן יחד למען החייל, ניר גלבוע, מנכ"ל ובעלים של צוות 3, מפקד ס/2 יהלוםשמוליק רוזן מנכ"ל השמירה בצוות 3, ורדה דרוקר מנהלת פרויקט אמץ לוחם, האשקליני,  ג'רי לוגסי, סמנכ"ל מערכות מידע ולצידו מפקד יחידת יהל"ם.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה