היועצת המשפטית של העירייה הודיעה על סיום תפקידהעו"ד הילה רווח, הודיעה היום (שלישי) לראש העיר על כוונתה. בימים הקרובים יתפרסם מכרז חדש לתפקיד. ראש העיר קיבל את בקשתה והודה לה על עבודתה; עו"ד הילה רווח: "מודה על הזכות שהייתה לי לעבוד ברשות; עוברת למגזר הפרטי"

הילה רווח

היועצת המשפטית של העירייה, עו"ד הילה רווח, הודיעה היום (שלישי) לראש העיר על כוונתה לסיים את תפקידה. בימים הקרובים יתפרסם מכרז חדש לתפקיד.

רווח, שימשה בתפקיד כחמש שנים, זאת לאחר שבע שנים בהן שימשה כעורכת דין בלשכה המשפטית.

ראש העיר, תומר גלאם, קיבל את בקשתה של רווח והוסיף: "אני רוצה להודות להילה על שיתוף הפעולה המשמעותי ועל עבודתה המקצועית והחשובה לקידום יוזמות עירוניות, בצורה ראויה ומוערכת תוך שמירה על האיזונים הנדרשים ועל האינטרסים הציבוריים, גם בתקופות מאתגרות במיוחד שחווינו בשנים האחרונות. בהזדמנות זו אאחל לה הצלחה רבה בהמשך דרכה".

עו"ד רווח כתבה בהודעת הפרישה: "לאחר 12 שנים של עבודה מאתגרת במגזר הציבורי, אני חשה שהגיעה העת לפנות לאפיקים חדשים במגזר הפרטי העסקי, המזמן לי הזדמנויות רבות מבחינה אישית ומקצועית. אני מודה לכל מי שנתן בי אמון לאורך השנים והעניק לי את ההזדמנות למלא תפקיד כה חשוב ומשמעותי ברשות ובמיוחד לראש העיר, תומר גלאם, על האמון, הדרך המשותפת, הנחישות והרצון לפעול תמיד לטובת ולמען התושבים. מגיעה תודה גם לעובדי העירייה והלשכה המשפטית שהיו לי לעזר בתחילת הדרך ולכל אורכה. אעמוד לרשות העירייה ככל שיידרש כדי לבצע חפיפה מסודרת ולהבטיח המשך פעילות סדירה ותקינה של העירייה. אני מודה על הזכות שהייתה לי לעבוד ברשות ולשרת את תושבי אשקלון".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה