הפרקליטות דרשה 6 שנות מאסר ועשרה חודשים לאיתמר שמעוניבנוסף למאסר מבקשת הפרקליטות להטיל עליו קנס של 3 מיליון שקלים. בשעה זו מעידה בדלתיים סגורות רעייתו של איתמר שמעוני, רויטל. העונשים שדרשו לשאר הנאשמים מובאים בכתבה

אשקלונט

הדיון בטיעונים לעונש של הפרקליטות במשפטו של ראש העיר לשעבר, איתמר שמעוני, יושמעו במהלך היום. כעת מעידה רעייתו, רויטל, בדלתיים סגורות.

המשך הדיון יועבר באתר ״אשקלונט״ כשתסתיים עדותה של רויטל שמעוני ותפורסם כאן.

אפי מור מעיד עדות אופי:

אני הרגשתי כאוס מוחלט בעיר כשנכנסנו לניהול העיר. התקשורת המקומית גויסה לטובת האופוזיציה והםתקפו אותנו. היו חריגות בנייה, השתלטות על שטחים ציבורים, עבריינים שאני מכיר משרותי במשטרה.

איתמר נלחם התופעה והוביל לאיומים על חייו ובני משפחתו.

אחרי כל פעילות שביצענו איתמר קיבל איומים על חייו. הפיקוח העירוני לא היה מספיק יעיל ולכן הוקם השיטור העירוני בשיתוף המשטרה.

איתמר נלחם בפשיעה באשקלון. חופי הרחצה שהיו   בידיהם של העבריינים ללא מכרזים ואיתמרנלחם בהם. איתמר היה מאויים בדרגהה 6 איום בדרגה הגבוהה  ביותר, היה מאבטח צמוד אליו 24 שעות ביממה.

נושא החינוך: גם הלוגיסטיקה וגם הפדגוגיים. היו גני ילדים בלתי אנושיים ואיתמר עשה אה אירגון מחדש לנושא החינוך, הוא בא עם חזון כמו 26 תלמידים בכיתה ו -30 בגן.

איתמר איש של השטח והיה מסתובב בבתי הספר והגנים, גם לבדוק את רמת האוכל. הורים שלא יכלו לשלם קיבלו מענה.  הוא דאג לגנים פתוחים מהשעה 07:30 בבוקר עד חמש בערב.

מבקש שתתחשבו בגזר הדין״.

הפרקליטות: אלה העונשים שביקשו לנאשמים: 

6 שנים ועשרה חודשים מאסר בפועל לאיתמר שמעוני

יואל דוידי-  18 חודשים

משה פונטה - 20 חודשי מאסר בפועל

עופר שמעוני - 30 חודשי מאסר בפועל.

עורך דינו של איתמר שמעוני, שרון נהרי: מביא מה אנשים אמרו עליו וגם את דבריו של מנכ״ל משרד הבריאות, חזי לוי וגם את דבריו של שר האוצר, ישראל כץ. שניהם מפרגנים על פועלו של איתמר שמעוני.

עורך הדין של איתמר שמעוני, שרון נהרי, מביא את מעלותיו של ראש העיר לשעבר ואת עשייתו הרבה לטובת העיר.

שמעוני ביקש לדבר ובדלתיים סגורות. השופט, בני שגיא נענה לבקשה.

 

עוד אשר אוחיון, פרקליטו של עופר שמעוני:

״היה חסר הכרות עם העולם הציבורי.  הוא לא עובד ציבור.  הוא לא קיבל שום טובת הנאה. מבקש לא להטיל עליו קנס״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה