הראיון של רה״מ נתניהו אצל יונית לוי היה מושלםראש הממשלה בא הערב לערוץ 12 עם הרבה מצב רוח. ללא ספק, ראיון חזק שנתניהו כווירטואוז שיווקי מיומן השיג בו את כל מטרותיו

צילום מסך

ראש המנשלה בנימין נתניהו, הגיע הערב לראיון בערוץ 12 אצל המגישה, יונית לוי. נתניהו ליהטט בין השאלות בוירטואוזיות.  

♦️ הוא שידר לאורך כל הראיון, תוך שהוא מעביר מסרים לבייס ולשותפים- אני למעשה אנצח עם מס׳ מנדטים דרמטי. לא שאני על הקסקס, אלא אני הולך להקים ממשלת ימין על מלא.

♦️ הוא העביר את המסר ( עליו חזר לאורך כל הראיון) שיאיר לפיד הוא שיעמוד מולו. הוא לא מאפשר ללפיד שלא להזכיר שהוא מועמד לראשות הממשלה ובכך לייצר כמה ראשים בשמאל- מרכז. זה אני ( נתניהו) מול לפיד. רק מולו!!!

♦️ נתניהו מתעלם בתיחכום משאלות על סער ( כימינה ממנו) ומגמד אותו כמקסימום שר אצל לפיד ( שכמובן לא ייבחר, הוא מדגיש).

♦️ לנתניהו היה חשוב למקד את הראיון על הישגי החיסונים וההסכם עם ״פייזר״ ו״מודרנה״ על הקמת מפעלי ייצור חיסוני קורונה- מיקוד על הישגי החיסונים והאופק שהוא מביא לעתיד).

♦️ נתניהו מצליח להדגיש את ההבדל בינו כמנהיג מליגה אחרת מול לפיד בהתמודדות
מול אירן, מול ממשל ביידן התובעני, החיסונים והכלכלה.

♦️ הוא מצליח להשיב על שאלות הנוגעות למשפטו כאשר הוא מצליח לשגר את המסר כי התיקים תפורים ומתפוררים. תוך שהוא מצליח לשרבב את נשיא המדינה ומנדנבליט עצמו כמי שהטילו רפש בפרקליטות. לא אני אלא האבירים.

♦️ ולא פחות, הוא מצליח לנהל עם יונית לוי שיח משעשע, מגבוה, נעים וסרקסטי מעט על התקשורת המוטה- וכך סוחב עוד זמן שיווק. המראיינת נשבתה מיכולותיו של נתניהו. היא נראתה נחותה. חייכה שלא כהרגלה. נתניהו בא מוכן ובטוח. הוא ניהל את הראיון.

סוף דבר:
נתניהו החל את הקמפיין מצויין כשהוא בוחר בערוץ 12 ודואג לרייטינג שיא.

הכותב:
מרצה למדעי המדינה
המכללה האקדמית אשקלון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה