ואז הגיעה ההסתדרות והרסה את החזרה לבתי הספרבשל הודעת יו״ר ההסתדרות לפיה הסייעות לא יתייצבו מחר (חמישי) לעבודה במקרה של שביתה ארצית במערכת החינוך, ולמרות ההיערכות והרצון הטוב של עיריית אשקלון להפעיל עבור ההורים והילדים באשקלון מסגרת חינוכית, לא ניתן יהיה לעשות זאת בהיעדר הסייעות. כמו כן, גם פעילות הצהרונים לא תתאפשר

דוברות העירייה

ההסתדרות מנעה מההורים לחזור לעבודה סדירה והתלמידים לא ילכו לבתי הספר והגנים. למרות זאת ועל מנת לספק מענה להורים על רקע השביתה מחר, תפעיל העירייה במרכזים הקהילתיים ובהיכל הספורט פעילות חוויתית לכלל ילדי הגנים ובתי הספר שתכלול חוגי העשרה, למידה, ספורט וכושר והצגות. שעות הפעילות ומוקדי הפעילות יפורסמו בהמשך באתר העירייה.

שימו לב, מוסדות החינוך המיוחד והמוכש״ר יפעלו כרגיל.

ראש העיר, תומר גלאם: ״נערכנו במהלך היום להפעיל את כלל המסגרות ועשינו מאמצים רבים כדי להביא להורים בשורה של ממש. למרות זאת, הדבר לא מתאפשר בעקבות הודעת יו״ר ההסתדרות. יחד עם זאת, יש כאן הזדמנות לצרף למאבק עובדי ההוראה גם את שיפור תנאי השכר והעבודה של הסייעות המהוות חלק משמעותי מהמארג החינוכי. בנוסף לזאת, אנחנו רואים לנגד עינינו את טובת ההורים והתלמידים ועל מנת להקל עליהם, אנחנו מזמינים אותם לקחת חלק בפעילות שיזמנו במרכזים הקהילתיים וליהנות מחוויה מעשירה ומיוחדת״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה