ועדת הפרס החליטה על הערים הזוכותדימונה ואשקלון, הן הרשויות עליהן המליץ מחוז הדרום לקבלת פרס חינוך ישובי לשנת הלימודים תש"ף- 2020. בשבוע הבא תגיע הועדה לאשקלון להענקת הפרס

דוברות משרד החינוך

הבוקר סיירה בדימונה ועדת הפרס הארצי, בראשותה של אינה זלצמן, מנהלת המנהל הפדגוגי במשרד החינוך והתרשמה מהעשייה החינוכית בעיר.

משרד החינוך מעניק מדי שנה את הפרס היוקרתי על השקעה, איכות ומצוינות בעשייה החינוכית, לרשויות שבלטו בביצוע תהליכים ייחודיים, חדשניים ופורצי דרך ביישובם ונתנו משקל רב להשקעה בחינוך.

רם זהבי, מנהל מחוז הדרום, ובני ביטון ראש עיריית דימונה וצוותו ליוו את הוועדה. בתום הערכתה את כלל הרשויות המועמדות בארץ, תגיש הוועדה המלצותיה למנהל הכללי לקביעת הזוכים. שר החינוך יודיע לראשי הרשויות על זכייתן בתואר היוקרתי וגם במענק כספי, על סך מאה אלף ש"ח, אשר יושקע בפרויקט חינוכי ברשות.

אינה זלצמן, יו"ר הוועדה: "יש בדימונה עשייה מופלאה וצמיחה, יש ייחודיות לכל מוסד חינוך, יש צוותים המדברים עם להט ואש בעיניים. יש שפה משותפת ומוטיבציה לעשייה חינוכית רחבה. התרשמנו במיוחד מערך השיוויוניות במגדר שהוא מקפצה לשבירת תקרת הזכוכית".

רם זהבי, מנהל המחוז: "התרשמנו היום מעשייה חינוכית מגוונת וערכית, לאורך כל שלבי החינוך, עשייה הניזונה ממנהיגות מקומית בעלת חזון ומעשה, מנהיגות היוצרת שינוי, יוצרת תמונת עתיד ומגשימה, תוך מחויבות לתוצאות. החינוך הוא מנוע הצמיחה של העיר, הסתת משאבים ובחירה באנשים הנכונים, להם מחויבות לעיר ואשר מבינים את רוח המקום ואת השפה העירונית, הוא מהלך שקידם את מערכת החינוך בעיר".

בני ביטון, ראש העיר, שליווה את הוועדה לאורך ביקורה, הודה לד"ר מקס פרץ, מנהל מינהל החינוך בעירייה, על הובלת מערכת החינוך לפסגות חדשות ולכל עובדי מערכת החינוך באשר הם. תודה מיוחדת הוא הקדיש לתלמידי דימונה שליוו את המפגש ושיתפו במשנתם.

לנוכח מגבלות ההתכנסות, תועד הביקור מתחילתו ועד סופו באמצעים דיגיטליים, בהם עמוד הפייסבוק של ראש העיר. כ- 12,000 תושבים, עובדי המחוז ואוהדי העיר צפו בשידור החי.
ועדת הפרס תסייר באשקלון בשבוע הבא.

בתמונות: אינה זלצמן יו"ר הוועדה, רם זהבי מנהל המחוז, בני ביטון ראש העיר וד"ר מקס פרץ מנהל מינהל החינוך

קרדיט צילום: נעם נגאוקר

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה