חבר המועצה החדש מבקש להחליף את השר, הרב יעקב אביטןאבשלום יעקובי, שבישיבת המועצה האחרונה נבחר כחבר מועצת העיר, ביקש את תפקיד סגן ראש העיר במקום השר שפרש מהמועצה

אשקלונט

חבר מועצת העיר, אבשלום יעקובי לא הגיע היום לפגישה אצל ראש העיר יחד עם חברי המועצה של שס״ג משום שלטענתו הוא עובד בהוראה ולא יכול להעדר מכך. למרות זאת, בפגישה שהייתה ליעקובי עם ראש העיר תומר גלאם, ביקש גלאם מיעקובי לדעת במה הוא רוצה לעסוק כחבר מועצה, יעקובי העלה הפני גלאם את התחומים במה ירצה לעסוק בתפקידו. 

היום נקבעה הפגישה בה אמור הרב אביטן, להודיע על בחירתו של הרב, אברהם עשור כסגן ראש העיר. אולם בקשתו של יעקובי מעכבת את האישור, מה גם שראש העיר ביקש לדבר עם שר הפנים אריה דרעי בנושא, גם אפשרות מינוי הרב יצחק ברדא כרב העיר תעלה לבטח בדיון.

אבשלום יעקובי: הדרישה לתפקיד סגן ראש העיר הגיע מהרב ח״כ, משה גפני, שעדכן  גם את ראש העיר תומר גלאם. מה שיחליט הרב אביטן אני אעשה בכפוף להסכמתו של הרב גפני שהוא ראש סיעת ״דגל התורה״ ואני נציגו באשקלון. אני גם חושב שמגיע לרב עשור, להיות סגן.במועצה אצביע כמו חברי הסיעה ומה שהרב יעקב אביטן יחליט. כרגע הרב עשור שייך לש״ס ולא לאגודת ישראל. אני מודע לעובדה שללא הרב אביטן לא היינו קיימים, יש לו95% מהמנדטים הוא הביא לבד, מה שיחליט אני אעשה״ מסכם אבשלום יעקובי.

עוד נודע שמנהלת לשכתו של הרב יעקוב אביטן, פנינה חכמון תשאג עד סוף הקדנציה בתפקידה. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה