חמישה סניפי דואר באשקלון יסגרו בימים הקרוביםחברת הדואר החליטה על הסגירה עקב אי כדאיות כלכלית. הרשות: ״ אנו מצמצמים סניפים בכל הארץ״

רשות הדואר

חברת הדואר, החליטה על סגירתם של חמישה סניפי דואר באשקלון:  סוכנות העיר העבודה 21, שיכון דרום, נווה הדרים, מרכז נפתי ודואר לב אשקלון.

פנינו לדוברות חברת הדואר וזו תגובתם: אנו מצמצמים סניפים בכל הארץ, כחלק מהרפורמה הממשלתית בדואר. הדואר כמעט ופשט את הרגל, וכעת, לאחר שנחתם הסכם מימון והסכם קיבוצי שכולל פיטורים של מעל 1,000 עובדים, מתחיל שלב יישום תכנית ההבראה והפיתוח של הדואר לעידן הנוכחי. כחלק מכך, הורחבו שירותים שניתנים בדיגיטל ו'עד הבית', לקוחות בנק הדואר יכולים להשתמש בכרטיס דיירקט לתשלום בקופה בבתי עסק ובאינטרנט ולמשיכת כספים מכל כספומט, וניתן היום לאסוף חבילות ממאות עסקים קטנים. כך שהיום כבר לא צריך להגיע לסניף בשביל מרבית שירותי הדואר. יש שירותים נוספים בפריסה רחבה מאוד של עסקים קטנים שאפשר לאסוף מהם חבילות ליד הבית. לגבי קצבאות- לא צריך להגיע לסניף. הכסף מופקד ישירות לחשבון, ועם כרטיס דיירקט- הוא כבר בארנק. אפשר לשלם עם הכרטיס בכל קופה, ואפשר גם למשוך מזומן מכל כספומט. למקרים יוצאי הדופן בהם צריך פעם בכמה זמן סניף, יש עדיין סניפים שאפשר להגיע אליהם, יש מוקדים טלפוניים (גם לדואר וגם לחברות שלמשלמים להן) שאפשר לשלם עם כרטיס דירקט. זה תמיד פחות נח כשמרחיקים סניף, אבל יש עדיין יותר סניפי דואר מאשר מספר הסניפים של שני הבנקים הגדולים ביחד״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה