יוצא לאור- אתר ישראל נט – הבית של העם היהודיאתר ישראל נט יצא לאוויר ב12 שפות בעקבות האנטישמיות שפרצה בכל רחבי העולם ועולה לשיאים חדשים, קמפיין שקרים ענק מתנהל ברשתות החברתיות נגד מדינת ישראל והעם היהודי.

צבא ההסברה לישראל-depositphotos

לפי כל הסקרים ברשתות החברתיות בעולם, כ 80% מהפוסטים והתגובות על ישראל, הם שליליים ורק כ20% חיוביים.

הרשת מוצפת בתכנים אנטישמים ומשום מה חלקם הגדול לא מוסרים על ידי הנהלות הרשתות החברתיות.

בשנת 2023/2024 – יהודים ברחבי העולם כולל במערב אירופה ובארה"ב, מפחדים ללכת ברחובות תחת זהות יהודית.

כל זאת קורה רק משום ש-15 מיליון יהודים הפזורים בישראל וברחבי העולם, לא יכולים להתמודד הסברתית מול כמיליארד וחצי מוסלמים.

ישראל מפסידה במלחמת ההסברה העולמית מול כמות ועוצמת השקרים והמסרים האנטישמים ששוטפים את העולם ומצליחים לחדור לצעירים וללב אזרחי העולם שלא זכו לשמוע את הצד השני, הצד שלנו.

אתר ישראל נט יוצא למלחמה בתופעה ומגייס את אוהבי ישראל, היהודים כמובן אבל גם את מאות מיליוני הנוצרים אוהבי ישראל בכל רחבי העולם, לעמוד לצידה של ישראל ולהתגייס לצבא ההסברה שמקים אתר ישראל נט.

ישראל נט:

אתר ישראל נט שיצא לאור ב 12 שפות (בהדרגה), מספר את הסיפור האמיתי של מדינת ישראל, הן האקטואלי והן ההיסטורי, את תרומתה של מדינת ישראל מאז ומעולם ומידי יום לאנושות, את הערכים שהיא מביאה איתה לעולם מול הערכים של אויביה.

הקוראים מקבלים דיווחים שוטפים על גל האנטישמיות והרשע שמתפשט בעולם, יכירו את האויבים וגם את האוהבים של מדינת ישראל, את השגרירים שלה מול מפצי השנאה ובכך יצטיידו בכלים ובמידע שהם צריכים כדי להתמודד מול השקרים ששונאי ישראל מפיצים.

ישראל נט יספר ויזכיר לעולם על התרומה האדירה של מדינת ישראל לאנושות בכל תחומי החיים.

באמצעות הנרשמים לאתר – יקודמו פוסטים חשובים ברשת, הן כדי להפיץ את הטובים והן כדי להילחם ברעים.

כנסו כאן לאתר ישראל נט.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה