״כל מה שעשה היה לטובת האנשים והאנושות״אבי לרר, האיש והחסד, על האנשים הרעים שמנסים לחבל בתפקיד החדש אותו אמור למלא פרופסור חזי לוי כמנכ״ל משרד הבריאות

שלום לעם ישראל
קוראים לי אבי לרר
אני גר באשקלון בסמיכות לבית הרפואה ברזילי.
משפחתי ואני משתדלים בעשור האחרון לעזור לאנשים במרכז הרפואי .למה אני מספר לכם את זה פתאום באמצע החיים ? אז ככה
ביומיים האחרונים אני לא אוכל ולא שותה כי כואב לי מאוד . אני לא יכול לשאת את מה שקורה במדינה שלנו.. ואני מדבר על עניין מינוי פרופסור חזי לוי למנכל משרד הבריאות . מהרגע שנודע על דבר מינויו קמו כמה אנשים שלא ממש מפרגנים והוציאו לתקשורת לשון הרע על האיש היקר הזה ועל הדוברת היקרה איילת קידר.
אני ממש לא רוצה להיכנס לפרטים וזה לא מעניין אותי רק דבר אחד אני יכול להגיד ולהישבע שכל מה שפרופסור חזי עשה הוא עשה אך ורק למען האנשים והאנושות . האיש הזה והדוברת שלו לא גרים בדרום ומגיעים למעלה מעשור כל יום שעה ורבע כל צד אך ורק בשביל לדאוג לנו לתושבי הדרום . האיש הזה בנה במו ידיו מפלצת ממוגנת בשביל לשמור על אנשי הדרום שגם בשעת מלחמה ירגישו מוגנים ..אין מטר בכל ה 20000 מטר שנבנה פה שאין טביעת אצבע של חזי.. אין שולחן ואין כסא וכמובן איש צוות שחזי לא בחר . אין עובד ניקיון שחזי לא מכיר בשמו ותמיד יעצור לשאול בשלומו ואיך אפשר לעזור לו.
חזי לא פחד להתחייב על חדרי ניתוח ולקח על עצמו לבנות חדרי ניתוח מהמתקדמים בעולם...שיפץ מחלקות .שיפץ מסדרונות .החליף דלתות הזיז קירות החליף ציוד ישן למתקדם חזי הביא את הרופאים הטובים ביותר לפה. אחיות נהדרות ואת הציוד המתקדם בעולם למען תושבי הדרום .צוות הרופאים והאחיות ועובדי מטבח וניקיון ואנשי ביטחון אוהבים את חזי אהבה של אבא.הצוות אוהב לבוא לעבודה והחולים נהנים ומקבלים שירות מיוחד בגלל זה. השער הזה שאתם רואים חזי עשה בשביל שאנשים שומרי שבת יוכלו לבוא ולשהות אצלינו ולא יצטרכו לעשות את כל הסיבוב. הוא דאג לכל צלם אנוש שירגיש הכי טוב בזמן שהוא בתוך המתחם שלו.בחיים חזי לא חשב איך לסיים ולהגיע הבייתה. הוא ישב במשרד עד השעות הקטנות של הלילה בשביל לקדם עוד ועוד.אף פעם לא חיפש כבוד. הוא הביא דוברת מלכה בפני עצמה נדירה עם לב ענק שעבדה 24 שעות בכל העשור בשביל לעזור למאושפזים ולהעלות להם חיוך גם במצבים הקשים.
תמיד זמינה לפניות הציבור גם על חשבון המשפחה והילדים שלה. חברות וחברים אני יכול לספר עוד שעות בשבחו של האיש הגדול הזה...כל כך כואב לי שאחרי עשור של עשיה כלכך מבורכת יש לאנשים אומץ להגיד רע על המלך האהוב הזה. דבר אחד אני יכול להגיד שאם חזי לא יגיע להיות מנכל משרד הבריאות עם ישראל יפסיד מפקד אמיתי .עם ישראל יפסיד איש שבא מהרפואה .הוא יפסיד בולדוזר שדבק במטרה ונלחם למענה ללא פחד. והוא גם יפסיד מענטש.
חזי אני רוצה לבקש ממך בשם כל עם ישראל שתסתכל קדימה ותלך עד הסוף .תשב על הכסא ותנהיג כמו שרק אתה יודע .עם ישראל זקוק לאיש כמוך. חזי יקר עוף ותחתוך את השמיים.
ידידך עוז
אבי לרר

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה