כמה עולה לנו הכבוד שלהם?65% מהכסף שאנחנו מרוויחים (פרוט בכתבה) עובר לממשלה , לכאורה כדי שתתן לנו שרותים, אבל מסתבר שהכסף שלנו הולך כדי לשרת את אלו שהבטיחו שישרתו אותנו. יום ראשון תושבע הממשלה הנופחת בתולדות המדינה שתקח את הכסף שלנו ותחלקת אותו בינה לבין עצמה.
המוכשרים ביותר מוצאים מהמשחק כי הם מוכשרים (חלילה שאנחנו האזרחים עלולים לאהוב אותם) במקביל "משרתם של אדונים" מקבלים תפקידי שרים בכירים כדי שימשיכו לשרת (לא אותנו) אלא את אדונם.
הממשלה היקרה ביותר בעולם שברה את שיא החוצפה... אבל אף אחד לא יגיד לנו - "סליחה שלקחנו לכם את הכסף לצרכים שלנו", להפך הם יסבירו שזה רק למעננו וחלק גדול מאיתנו אפילו יגיד בצורה זו או אחרת - "תודה שאתם דופקים אותנו"

שלטון מלוכה

רבים לא שמים לב שהרוב המכריע של הכסף אותו הם מרוויחים, הולך לממשלה. 

זה לא רק המיסים והביטוח הלאומי, אלא גם כל מוצר שאנו קונים אפילו בסופר, 17% מהמחיר שלו הוא מע"מ שהולך לממשלה, סכום גדול שאנו מפרישים הוא המכסים על מוצרים רבים שיכולים להגיע לעשרות אחוזים מכס מעלות המוצר - כמו ברכישת רכב, כמו הדלק, כמו הסיגריות ועוד. אה...גם עשרות אחוזים מעלות כל דירה חדשה היא כסף ענק שמופרש לממשלה ….

לסיכום -  ישראלי ממוצע מעביר כ 65% מהכסף שהוא מרוויח. 

רוב הכסף שכל אחד מאיתנו עובד עליו קשה מאוד, עובר לממשלה.

למה אנחנו משלמים לממשלה? 

הממשלה לוקחת לנו את רוב הכסף שלנו ובתמורה נותנת לנו שירותים. 

הבעיה שבדרך היא גוזרת קופון ענק - כדי לתת לנו את השירותים שהיא בוחרת לתת לנו (בין אם אנחנו צריכים אותם או לא) היא מקימה מנגנונים פוליטיים של שרים שעלותם גבוה בלי פרופורציה - 733 אלף שקל עלות שכר שר 735 אלף שקל בשנה, 330 אלף שקל עלות יועץ בכיר לשר, 23 אלף שקל בחודש עלות יועץ לשר, 16 אלף שקל עלות יועץ נוסף בחודש, 306 אלף שקל עולה למדינה הנהג של השר, עלות הדיור ללשכה (ארנונה, מים, חשמל והוצאות) עומדת על 600 אלף שקל בשנה, עלות רכב 217 אלף שקל בשנה; אבטחה: 1.7 מיליון שקל; תפעול: 500 אלף שקל. סה"כ, מדובר בעלות כוללת של 6.5 מיליון שקל בשנה לשר שאינו חבר כנסת.

וזה רק לשכת השר, על זה תוסיפו מנכ"ל למשרד, עשרות עובדים ומיליוני שקלים תקציבים לתפעול המשרד (וכל זה לפני שהתחלנו בכלל לקבל שרות).

והנה כדי לקבל שרות הממשלה סתם ממציאה תיקים שלא קשורים לכלום, בטח לא לנו אבל מעניקים כבוד של שרים לאלו שהתנהגו יפה או הצליחו לאיים ולהפחיד -

המציאו שר חדש (שרה בעצם)  לחיזוק וקידום קהילתי, משרד שנתפר לאורלי לוי שערקה ממפלגת העבודה לליכוד.  בממשלה החדשה ישנם שרים סתם, שרים מיוחדים במשרד הביטחון, שרה לשוויון חברתי, שרת התפוצות, שרה לעניינים אסטרטגיים, שר המקשר בין הממשלה לכנסת, שר לשיתוף פעולה אזורי וכל אלו חוץ מרשימת השרים הרגילה סה"כ 36 שרים לעומת ממוצע של 14 שרים במדינות השפויות (על חשבוננו הקימו את הממשלה היקרה בעולם). 

ואיי כמעט שכחתי, כדי לתת לנו שירות, לא מספיק שרים עם כל ההוצאות הנלוות - הממשלה ממנה גם סגני שרים… למה? כך...כיבודים… נהגים, דוברים, משכורת גבוה יותר, רכב וכל אלו….על חשבונם? לא על חשבונינו.

אז החליט מי שהחליטו שהיו עוד 16 סגני שרים….

מסתבר שהרחבת הממשלה תעלה לנו מאות מיליונים שאמורים היו להגיע כשרות לציבור אבל ילכו כשרות לפוליטיקאים בישראל.

והנה - אלו שמתחננים שנצביע עבורם כדי לשרת אותנו, לוקחים את הכסף שלנו לשרת את עצמם!

אלו שרק לפני שבועות יצאו מגדרם כדי להסביר לנו שכל מה שהם רוצים זה את טובתנו, פועלים אך ורק למען הכבוד שלהם - והכבוד שלהם עולה לנו המון, המון כסף! וזאת בתקופה שאנחנו הכי צריכים את הכסף שלנו….במקום להגיע אלינו הכסף הולך אליהם.

המלחמה האמיתית שלהם היא איזה תפקיד שר הם יקבלו, אלו תקציבים וכמה ג'ובים הם יוכלו למנות.

ובשביל להשביע את רעבונם, הקימו את הממשלה המנופחת ביותר בתולדות מדינת ישראל וכנראה המנופחת בעולם כולו.

ואת מי בוחר ראש הממשלה לנהל את המדינה? 

את מי שישרת הכי טוב את העם? הלוואי…. אבל לא - את מי שישרת הכי טוב אותו ואת צרכיו המשתנים.

מעצבן ממש שהשיקול למנות שר, אינו לפי רמת הכישורים והניסיון של הפוליטיקאים , אלא לפי רמת הנאמנות שלהם… היי רגע, אם לא הבנתם… לא מדובר בנאמנות שלהם אלינו האזרחים כי אם הנאמנות שלהם לפוליטיקאים שממנים אותם.

פוליטיקאים מאוד מוכשרים (כמו בנט, שקד, גדעון סער, ניר ברקת ועוד) לא יהיו שרים בדיוק מהסיבה של מוכשרים….מדהים אבל זו הסיבה היחידה - הם מוכשרים ולכן הם מאיימים ולכן יהיו מחוץ למשחק!

קבלו דוגמה - שבועיים לפני הבחירות הזעיק ראש הממשלה את ניר ברקת (שהיה באמצע חופשה אישית בארה"ב) לארץ כדי להצהיר בפני עם ישראל שהוא שר האוצר הבא של מדינת ישראל ואף הסביר עד כמה הוא יכול לתרום לעם ישראל מניסיונו הרב כאיש עסקים מחונן שהפך למיליארדר, כמי שהיה ראש עיריית ירושלים וכמי שנחשב למוח מבריק…. אז זהו שמוכשר, מבריק וכו' זה מסר טוב לפני הבחירות, אבל אחרי הבחירות צריכים אנשים בינוניים ומטה שלא יהוו גורם מאיים -  זו בדיוק הסיבה שאחרי הבחירות, ברקת לא יהיה שר בכיר ואולי לא יהיה בכלל...למה? כי הוא מוכשר.

נפתלי בנט או גדעון סער יכולים היו להיות שרי בריאות מצויינים, אבל זו בדיוק הסיבה שהם לא קיבלו את התפקיד ובמקומם יקבל את התפקיד יולי אדלשטיין, "גוד גיא"  שממש לא רוצה להיות שר הבריאות, תפקיד שדורש עבודה קשה ושיקום מערכת הבריאות  הוא התעקש להמשיך לכהן בתפקיד הממלכתי והסטרלי של יו"ר הכנסת שעשוי להוביל אותו לנשיאות בעוד שנה וחצי….

פוליטיקאים קטנים שאין להם מושג בתחום האחריות של משרדים ענקיים וחשובים, מקבלים את המפתחות ואת ההגה אנחנו נשלם לא רק את ההוצאות שלהם אלא גם את מחיר חוסר הניסיון וחוסר הכישורים שלהם.

מירי רגב למשל תמונה להיות שרת התחבורה לשנה וחצי…. זה מצחיק כי מדובר בתחום של תשתיות שדורש חשיבה ארוכת טווח (כבישים תכנון וכו) אז תגיע שרה חדשה, שתביא שביאה עימה מנכ"ל חדש וצוות שלם שממש לא מעניין אותם מה יהיה בעוד שנה וחצי במשרד….

אם הם יעשו משהו טוב, בעוד שנה וחצי - מישהו אחר יגזור קופון. רגב מתוכננת להיות בעוד שנה וחצי שרת החוץ!

גם הכי ליכודניקים חייבים להודות שיש מי שייצג בעולם (כשר חוץ) את עם ישראל טוב יותר ממירי רגב, שלהיות הדיפלומטית מספר 1 במדינת ישראל... זה לא בדיוק הכישורים של מירי רגב... אבל מה חשוב טובת המדינה? השאלה היא לא מי ייצג אותנו הכי טוב בעולם, אלא מי ישרת הכי טוב את השלטון. 

האם זאת הסיבה שאנו מעבירים להם את הכסף שלנו?

החוצפנים שמים לנו את האמת בפנים כמו אומרים - מה, באמת האמנתם לכל מה שאמרנו לכם ב3 מערכות הבחירות הרצופות??? 

כן??? חחחחחחח.... איזה חמודים.....

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה