כתב אישום חמור נגד המורהפרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש, כתב אישום נגד מורה בביה"ס באשקלון דרור לוי (60), בגין ביצוע עבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית כלפי תלמיד בן 15

דרור לוי

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אדווה וייצגן לוי, הנאשם מנהל מגמת אומנות לבישול בביה"ס התיכון "אמית" באשקלון והמתלונן למד במגמה במסגרת הכיתתית בכיתה י'. המגמה ממוקמת בביה"ס במבנה רחב ידיים הבנוי מאולם גדול ובו עמדות בישול שונות.
הנאשם פנה בביה"ס אל הקטין והציע לו להכין בשיעור פרטני עימו מאפה תימני מסורתי, וכן לחגוג יחד "חג של תימנים", והקטין נענה לכך בשמחה.
בתאריך 7.11.21 בבוקר, הגיע הקטין לבניין המגמה לשיעור הפרטני, כשהוא מצויד במתכון למאפה שאמו נתנה בידו. סמוך להגעתו, הנאשם לחץ את ידו של הקטין, כאשר הוא מסמן ומסביר לו שהוא מעוניין לקיים עמו מגע מיני.
מכתב האישום עולה, כי הנאשם והקטין נכנסו לאולם המגמה, ושם במהלך הכנת המתכון, הציע הנאשם לקטין הצעות בעלות אופי מיני וביצע בו מעשים מגונים, הכל לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים. בהמשך, הזמין הנאשם את הקטין למחסן לסדר מדפים וגם שם ביצע בו מעשים מגונים. הקטין ניסה לחמוק מהנאשם ולצאת מהמחסן, דחף את הנאשם בבטנו ואף הכה אותו באיבר מינו, אך הנאשם המשיך במעשיו. הקטין יצא נסער מהמחסן ולאחר מכן ניגש לחבר וסיפר לו את מה שארע, תוך כך שהוא בוכה ומתמוטט בבית הספר.
 
מכתב האישום עולה עוד, כי הנאשם אמר לקטין בבית הספר אמירות בעלות אופי מיני גם לפני המפגש הפרטני ובמהלך שנת הלימודים, כשפגש הנאשם בקטין בביה"ס, ניסה לגעת בו לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים.
כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע מספר עבירות מין בידי אחראי או חסר ישע (מעשים מגונים) והטרדה מינית.
הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
 
לתשומת לבכם, קיים איסור פרסום ביחס לכל פרט שעלול להביא לזיהויו של הקטין. כמו כן, בית המשפט אסר לפרסום את כתב האישום ובקשת המעצר במלואם, למעט האמור בפרפראזה לעיל.
 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה