ילד ננעל ברכב לעיניי הוריותינוק כבן שנה ננעל בשגגה ברכב, כונני ״ידידים״ חילצו אותו בשלום • בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

דוברות ידידים

הערב (רביעי) בשעה 18:00 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן שנה, שננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו וסבתו, ברחוב דפנה באשקלון.

שרית מכלוף, אחראית מתנדבים סניף אשקלון, דניאל ברכה, נועם שלומי ויקיר בוכניק, מתנדבי הסניף, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותם הם חילצו את התינוק, ללא גרימת כל נזק לרכב.

*שרית מספרת*: "הייתי בדרכי לשיעור בשדרות כשקיבלתי את הקריאה. ביצעתי פניית פרסה והגעתי למקום. התחלתי בפעולת הפתיחה של הרכב כשאליי חברו מתנדבים נוספים. מתברר שהאמא חגרה את הילד והניחה את התיק והמפתח מקדימה, סגרה את הרכב והוא ננעל לנגד עיניה. בפתיחה מהירה וקלה תוך 30 שניות, הרכב כבר היה פתוח. ההורים הנרגשים כמעט ושברו חלון ולא האמינו למהירות התגובה והפתיחה הבטוחה.
אמנם זו לא הפעם הראשונה שאני מחלצת ילדים נעולים ברכב אבל האדרנלין והרצון לעשות זאת כמה שיותר מהר כדי שהילד יחזור לזרועות הוריו זה מרגש תמיד מחדש. לדעת שהצלחנו להציל עוד נפש".

*בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.*

מירי עיני – דוברות ידידים
קרדיט תיעוד: ידידים
https://yedidim-il.org

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה