מגיעים לפסטיבל דרום אדום - היערכות משטרה בכל מוקדי הבילוי והנחיות לציבורמשטרת ישראל נערכת לקראת סוף השבוע השני של פסטיבל "דרום אדום" 2020 המתקיים ברחבי הדרום הפורח במהלכו צפויים לפקוד את הדרום אלפי מטיילים מגדול ועד קטן. במשטרה שבים וקוראים לציבור לצאת ליהנות בטבע ובמסלולי ההליכה השונים אך חשוב מכך להקפיד ולהישמע להנחיות הבטיחות.

דוברות משטרה

משטרת ישראל השלימה היערכותה לקראת פסטיבל "דרום אדום" שיחל כבר בסוף השבוע הקרוב ויימשך מספר שבועות. במשטרה קוראים לציבור לצאת ליהנות בטבע אך להישמע להנחיות בטיחות המצילות חיים.

פיקוד המחוז הדרומי של משטרת ישראל, קיים היום הערכת מצב מיוחדת בשיתוף המפיקים והצבא, לקראת הפסטיבל שיחל בסוף השבוע הקרוב וצפוי להימשך עד תאריך 29.2.20.

במשטרה ציינו כי ״במסגרת ההיערכות הושם דגש על שמירת ביטחון הציבור, פיקוח והזרמת התנועה במוקדים הקריטיים, ומתן מענה מבצעי לכל תרחיש על ידי עשרות שוטרים ולוחמים מיחידות המשטרה בדרום.

״ במשטרה קוראים לציבור הרחב לצאת וליהנות ממרבדי הכלניות בטבע ומאירועי הפסטיבל השונים, אך מנגד מדגישים כי יש להקפיד על מספר כללי בטיחות שישמרו על ביטחונם, בטיחותם ושלום חייהם.

חפצים חשודים:במידה ומבחינים בחפץ חשוד, לרבות *בלונים ופריטי אמל"ח, יש להתרחק ולהרחיק סקרנים, לחייג *100* ולהזעיק את כוחות המשטרה. חבלני משטרת ישראל ערוכים לטפל בכל דיווח שכזה במקצועיות השמורה להם בלבד.

נהיגה זהירה:התאימו את נסיעתכם לתוואי הדרך ולהימצאות מטיילים רבים בסביבתכם. האטו את המהירות, היו ערניים והימנעו ממעשים הגורמים להיסח דעת. הקפידו על ציות לחוקי התנועה, חיזרו הביתה בשלום. מומלץ להסתייע ביישומון "waze".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה