מכינים את עצמם לבגרותרצו 'לסגור חשבון' עם שוטר וניקבו את צמיג רכבו - משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד 3 קטינים שנעצרו. התיעוד בכתבה

ראשיתה של החקירה במשטרת אשקלון בתאריך ה 21.4.23, לאחר ששוטר המשרת בתחנת אשקלון דיווח כי בשעות הלילה נגרם נזק לרכבו ע"י חתך של אחד מצמיגיו.

בפעולות חקירה מהירות שביצעו חוקרי המשטרה, הצליחו כבר באותו יום להתחקות אחר זהותם של 3 קטינים בגילאי 13-14 תושבי העיר, ועצרו אותם לחקירה.

מחקירת המשטרה ולפי כתב האישום, 3 הנאשמים קשרו יחדיו קשר לביצוע העבירה, על רקע החרמת טרקטורון עליו רכב אחד מהם בפרעות יום קודם בחוף דלילה, ואת העבירה ביצעו שניים מהם, בזמן שהשלישי שימש כתצפיתן מחלון ביתו.

יחידת התביעות המשטרתית במרחב לכיש, הגישה נגדם היום כתב אישום חמור בגין עבירות של חבלה במזיד ברכב בצוותא, קשירת קשר לעשות פשע והחזקת סכין.

במשטרה מציינים, "מדובר בעבירות חמורות של פגיעה ברכושו של שוטר על רקע ביצוע תפקידו, ויתרה מכך, לאחר שפעל לשמור על חייו של הנאשם בכך שחדל אותו מלהשתולל באופן מסכן חיים עם טרקטורון. נמשיך לפעול באפס סובלנות נגד מבצעי עבירות בכלל, ובפרט נגד מי שעושה זאת כלפי עובדי ציבור ולובשי המדים המבצעים את תפקידם נאמנה."

מצ"ב תיעוד
קרדיט דוברות המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה