מנהלת חדשה לדרכא מקיף ד׳ליאת פרטוק תחליף את שרה מצרפי, מי שניהלה את בית הספר בשנים האחרונות ועוברת כעת לתפקיד בפיקוח משרד החינוך; "גאה להמשיך ולהוביל את בית הספר למצוינות", אמרה פרטוק

דוברות העירייה

ליאת פרטוק נבחרה לנהל את בית הספר דרכא מקיף ד' באשקלון ותכנס לתפקידה בשנת הלימודים הקרובה. בעשרים ושתיים השנים האחרונות מילאה פרטוק מגוון תפקידים בבית הספר מקיף ד' דרכא, בשבע שנים האחרונות אף הייתה סגנית מנהלת וממונה על החטיבה העליונה. פרטוק תחליף את שרה מצרפי, מי שניהלה את בית הספר בשנים האחרונות ועוברת כעת לתפקיד בפיקוח משרד החינוך.

פרטוק היא בעלת תואר בהוראה טכנולוגית, תואר שני בתקשוב מערכות למידה, תעודות הוראה באלקטרוניקה וחשמל ובעלת הכשרה בקורס מנהלים של אבני ראשה.

ראש העיר, תומר גלאם: "לאחר שנים של ניהול ביד רמה והישגים מעולים אנו נפרדים משרה מצרפי שהייתה מנהלת מעולה עבור בית הספר והביאה להישגים רבים. אני בטוח וסמוך כי שרה תמשיך לעשות חיל גם בתפקידה החדש. אני מאחל בהצלחה רבה למנהלת הנכנסת, ליאת פרטוק ומשוכנע כי תמלא את תפקידה על הצד הטוב ביותר למען תלמידי בית הספר.  זכייתה של אשקלון בפרס החינוך הארצי הושגו בעזרת צוות חינוכי מהשורה הראשונה ואנו נמשיך כך גם בשנים הבאות".

ראש מנהל חינוך, יובל זוזט: "בית הספר מקיף ד' דרכא נחשב במשך שנים רבות לאחד מבתי הספר המובילים באשקלון. לצד הבשורה על זכייתנו בפרס החינוך הארצי, אני מבקש להודות למי שלקחו חלק בעשייה הרבה ושימשו דגל ומופת עבור התלמידים. אני מודה לשרה מצרפי על פועלה ומאחל לה המון בהצלחה בהמשך הדרך בתפקידה החדש. בנוסף, אני מאחל הצלחה רבה  לליאת פרטוק ובטוחני כי תעשה חיל בתפקידה החדש. נמשיך ביתר שאת יחד עם כל השותפים להוביל למערכת חינוך ערכית ומצטיינת בכל התחומים." 

מנכ"ל רשת דרכא, ד"ר גיל פרג: "רשת דרכא מודה למנהלת היוצאת, גב' שרה מצרפי, ומאחלת לה הצלחה רבה בהמשך תפקידה כמפקחת במשרד החינוך. אנו מאחלים לליאת הצלחה רבה בתפקיד. רשת דרכא תמשיך להשקיע משאבי עתק וידע מקצועי מתקדם על מנת להמשיך וללוות את בית הספר, בשיתוף עירית אשקלון ומשרד החינוך, לאופקים נוספים של מצוינות חינוכית ואקדמית".

ליאת פרטוק: "אני מודה לעיריית אשקלון, לרשת דרכא, ולמשרד החינוך על האמון שנתנו בי ואני גאה להמשיך ולהוביל את מקיף ד' דרכא למצוינות. בית הספר הוא בית עבורי, שאותו אמשיך לטפח בשיתוף הצוות החינוכי האיכותי שיש לנו. אני מאחלת לגב' שרה מצרפי, מנהלת ביה"ס היוצאת, הצלחה בתפקידה החדש".

אודות רשת דרכא

דרכא היא רשת בתי ספר תיכוניים שהוקמה בתמיכת משרד החינוך ובעידודו על מנת לחזק את בתי הספר בפריפריה הגאו-חברתית במדינת ישראל, בדרכם להיות מוסדות חינוך מובילים בתחום החינוך העל יסודי. מנתונים המפורסמים על ידי משרד החינוך בשנים האחרונות עולה כי רשת דרכא מובילה כרשת החינוך האיכותית בישראל. רשת בתי הספר דרכא כוללת בתי ספר מקהילות שונות בחברה הישראלית ופועלת לחיזוק המרקם החברתי במדינת ישראל. הרשת מלווה במועצה ציבורית הכוללת אנשי רוח, חינוך ועשייה מובילים בחברה הישראלית.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה