מנהל מינהל החינוך לשעבר בעיריית אשקלון חשוד בהטרדה מיניתאבי קמינסקי, שהגיע לאשקלון לתפקידו בשנת 2014 עזב בשנת 2016. הוא כיהן בתקופת ראש העיר הקודם, איתמר שמעוני

אשקלונט

יו"ר איגוד מנהלי המחלקות לחינוך ברשויות המקומיות, אבי קמינסקי, חשוד בהטרדה מינית ובמעשה מגונה בעובדת שלו. היום (ב') הוא שוחרר למעצר בית בן שבעה ימים.

קמינסקי מכהן כמנהל אגף חינוך במועצה האזורית חברון. נציג המשטרה אמר בבית משפט השלום בירושלים כי ההטרדות המיניות בוצעו לכאורה במסגרת תפקידו כבכיר במועצה האזורית, "אתמול יצאנו בחקירה גלויה לאחר חקירה סמויה". מהחקירה עלה כי באחד המקרים חיבק קמינסקי את העובדת ואמר לה אמירות מיניות. 

סנגורו של קמינסקי, עו"ד קובי בן ישעיה, טען בדיון כי מרשו נחקר לגבי שאירע לפני כחמישה חודשים. "במהלך החודשים האלו אין טענה כי בוצעה עבירה מצדו כלפי המתלוננת. מדובר באירוע מלפני חמישה חודשים, הכול גלוי וידוע, הייתה פניה והוא הסביר בחקירתו את המניע של המתלוננת לכך שלפני הגשת התלונה".

הפרקליט הוסיף כי קמינסקי "פנה למנכ"ל לגבי תלונתה והוא התלונן לגבי תפקודה ועל אי-דיווחים. מעבר לכך שהוא נכח בוועדה שבוצעה לפני תקופה קצרה בעניין אמינותה". החיבוק לעובדת, הסביר ישעיה, הוא "חיבוק אבהי". 

בית המשפט שחרר אותו, כפי שצוין, למעצר בית של שבעה ימים תמורת הפקדת ערבות בסך 5,000 שקלים.


מאת: יעל פרידסון ynet 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה