מרפאת “כללית” שמשון ביאליק באשקלון נצבעה היום בוורודביוזמה משותפת של מנהלת הסיעוד בנגב צפוני הגב׳ לאה לווין, מנהלת הסיעוד במרפאה לאה זולדן ושילת אלמקייס אחראית פרוייקטים, הובילו יום מיוחד לנשות אשקלון מטופלות כללית, להעלאת המודעות לסרטן השד ולגילוי מוקדם ומציל חיים

דוברות כלללית

למרפאה הוזמנה במיוחד ניידת ממוגרפיה שביצעה עד כה כ-40 בדיקות למטופלות שהגיעו, ותבצע בדיקות נוספות עד לשעה 19:00. לנשים שהיו זקוקות להמשך בירור בעקבות ממצא חשוב, נערכה בדיקה נוספת במקום, של אולטרסאונד אבחנתי.
עם הגעתה, קיבלה כל מטופלת ורד ורוד ושקית עוגיות נשיקות, הנשים התרגשו מאוד מהיוזמה המבורכת והמרפאה כולה קושטה בוורוד.
״לא מצאתי זמן לקבוע, תמיד דחיתי את הבדיקה, ובזכות הצוות שהזמין ודאג לניידת שתגיע עד אלינו, באתי להיבדק ובע״ה בשורות טובות״ אמרה אחת מהמטופלות שהגיעו והודתה על השירות.
״חשוב לנו להנגיש את השירות החשוב, להקל על המטופלות כדי שתבצענה את הבדיקה מצילת החיים. הקורונה גרמה לירידה בפניה לבדיקות, אנו כאן כדי להזכיר שגילוי מוקדם הוא הנשק היחידי נגד סרטן השד״ אמרו במרפאה.
מרפאת כללית שמשון ביאליק פועלת כל העת עם הפנים לקהילה לקידום ושמירה על בריאות ההתושבים, מבדיקות ממוגרפיה ואולטרסאונד, ועד לשמירה מפני מחלות החורף, במקום הוצע למטופלות גם חיסון נגד מחלת שפעת, שביצעו אחיות המרפאה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה