מתנדב חדש לסיירת 'קול הלילה' בחוף אשקלוןלאחרונה הצטרף לסיירת מתנדב בן 82, אלפרדו וקס מנתיב העשרה, שמגיע בעקביות כל יום חמישי להיפגש עם הנערים

דוברות חוף אשקלון

סיירת 'קול הלילה', הסיירת הלילית של האגף לשירותים חברתיים במועצה האזורית חוף אשקלון, יוצאת בלילות ימי חמישי, לסיור ביישובים ניצן ובאר גנים במטרה לאתר בנות ובני נוער, וליצור עמם קשר המבוסס על אמון. בעקבות הקשר החזק שנוצר עם הנערות והנערים, מתאפשרת עבודה רחבה וכוללנית עם שאר האגפים והמחלקות במועצה, והתאמת המענים לצרכים בשטח. הסיירת מורכבת מעובדת סוציאלית, מדריך ומתנדבים. בנוסף, הסיירת מתפעלת עמוד אינסטגרם משלה, המהווה צינור מידע לעולמם של בנות ובני הנוער, ומאפשר לנו לשמור עמם על קשר רציף במהלך השבוע.

אלפרדו וקס: "לקהילה יש כוח, והצעירים במועצה כבר מכירים אותי. יש לי 9 נכדים, בני 3 עד 22. אני מסתובב בלילות עם הכלב שלי, ורואה מה קורה. זה נותן לי הזדמנות לדבר עם הצעירים מהיישובים. אני רואה את הפתיחות שיש לצעירים לדבר עם מבוגרים, הם נדהמו לראות אדם בגילי בא לדבר איתם. היה לי חשוב להתנדב ולעזור לקול הלילה לדבר עם הצעירים בלילות החופש. אלו חבר'ה צעירים לקראת החיים שלהם ולקראת הצבא, חבר'ה עם ראש על הכתפיים".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה