נטיפס (netips) הרשת החברתית החדשה יוצאת לעולם מהבית שלנוnetips היא רשת חברתית המבוססת על חוכמת ההמונים היא מביאה איתה משהו אחר, מדויק יותר, מחכים יותר ובעיקר טהור , היא מאפשרת לאנשים ברחבי העולם להעשיר זה את זה באמצעות טיפים והמלצות מהידע, החוויות והניסיון האישי שרכשו ולקבל טיפים מאנשים שדומים להם וטעמם זהה לשלהם.
המטרה והמסר - להוביל לשינוי מגמה ברשת מהאדרה עצמית לנתינה וקבלה.

זכרו שהיא נולדה כאן אצלנו בבית

נטיפס

התחושה שהעולם הולך יותר ויותר להאדרה עצמית ברשתות החברתיות - להראות כמה החיים שלנו ואנחנו יותר והכי יפים, איזה כיף לנו, תראו אותנו ועוד ופחות ופחות לנתינה.... הולידה את נטיפס. רשת חברתית שמשנה מגמה לשיתוף ידע, חוכמה וניסיון אישי. 

הרי לכל אחד יש מה לתת מהחוויה האישית שלו...

והרי כל אחד מבקש המלצה לפני שהוא יוצא לטיול, לבחור סרט לקרוא ספר... כשליבו נשבר, כשהוא כשהוא צריך עצה טובה ממי שרכש ניסיון קודם במגוון תחומים ועוד.... ובכל העולם ישנם אנשים שיכולים לתת לו את המידע אותו הוא צריך...

הבעיה שעל המידע באינטרנט השתלטו גורמים מסחריים שמנווטים אותנו לאן שהם רוצים, הן דרך מנועי החיפוש והן דרך הרשתות החברתיות...

אנחנו כבר מזמן לא יודעים מה אמיתי ומה פייק...

מנועי החיפוש מפנים אותנו למידע ברשת לפי קריטריונים ועדיפויות נסתרות שלא מאפשרות לנו לדעת את איכות התוכן שנמסר לנו.

השינוי -

לא עוד גופים כלכליים אי שם שמכתיבים, אלא חוכמת ההמונים וחברי קהילת נטיפס. 

הרשת החברתית החדשה - מאפשרת לקבל מידע טהור, אותנטי נטול אינטרס כלכלי מאנשים שאתה בוחר ומזהה את טיבם. בזכות חוכמת ההמונים בשילוב עם אלגוריתם חכם, דירוג איכות וטוהר התוכן של הגולשים וניטור ניסיונות לפרסום מידע ממומן או תוכן מטעה.

השליטה בידכם -

בנטיפס אתם יכולים לקבל ולתת טיפים לפי נושאים שאתם בוחרים ולקהלי יעד שאתם רוצים – אלו יכולים להיות טיפים והמלצות בנושאי סרטים, סדרות , ספרים, טיולים, העצמה אישית, זוגיות, אהבה, אופנה, בריאות, ילדים ומשפחה, טיפוח, טיפים לצעירים, למטבח ועוד.

כל זאת כשאתם שולטים על הנושאים שתקראו על המסך שלכם, אתם שולטים בשאלת איכות המידע ואיכות נותן המידע.

נטיפס

חוכמת ההמונים -

אתם יכולים לזהות את נותן הטיפ, לראות מה הדירוג שלו ומה הדירוג של הטיפ שהוא נתן בעיני הגולשים ולקבוע את הדירוג שלו, להחליט מהו טיפ טהור ומה אינטרסנטי כשחוכמת ההמונים קובעת האם הטיפ ראוי

בכך אתם מונעים פייק ניוז ומסרים שנובעים מתוך אינטרסים.

נטיפס

שינוי מגמה מהאדרה עצמית לנתינה -

במקום לקרוא מה עשו אחרים, אנחנו מקבלים מידע והמלצות איך - איך לעשות, מה כדאי לקרוא, לצפות, לנהוג במקרים אלו ואחרים ועוד.

בנטיפס אתם מקבלים ונותנים טיפים מתוך רצון טוב לנתינה ושיתוף.

נטיפס

מכל העולם ולכל העולם -

נטפיס מאפשרת קבלת מידע ,טיפים וחוכמה מכל רחבי העולם, מאנשים שדומים לנו, עם טעמים זהים, מחתך גילאים זהה, תחביבים דומים, כל זאת ללא מגבלת שפה (תמיד תקראו בשפתכם גם אם היא נכתבה בשפה זרה).

ההנחה שלנו שהתובנות שלכם עשויים לעניין ציבור גלובלי רחב בכל נקודה בעולם (ולא רק חברים).

אם גם אתם רוצים להיות חלק משינוי , להעשיר ולהתעשר ממידע אמיתי ואותנטי , להעניק ולקבל – הצטרפו או סתם כנסו לבקר ברשת החברתית החדשה 

 נטיפס

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה