נעצרו בחשד שהפיצו תמונות וסרטוני ערום של נשים וקטינות ללא ידיעתןשבעה חשודים בחשד שהפיצו מאות תמונות וסרטוני עירום של קטינות ובגירות ישראליות ללא ידיעתן בקבוצה סודית באפליקציית טלגרם.
מזה מספר חודשים שיתפו חברי הקבוצה מאות תמונות וסרטונים הפוגעים בפרטיותן של הקורבנות באופן בוטה.

הפצה ברשת

התופעה המכוערת של הפצת תמונות אינטימיות של נשים וקטינות ללא ידיעתן, ממשיכה להיות נפוצה ונשים ממשיכות ליפול בפח ולהרוס את חייהן. נשים משתפות באופן אינטימי גברים שהם סומכות עליהם. מה שהן לא יודעות שגברים בדרך כלל לא מתאפקים ומשתפים את החברים הקרובים בתמונות אלו (להראות את גבריותם שנשים מתפשטות בפניהם), ואלו משתפים עוד אחרים ולעיתים מגיעים לכאלו  משוכרים את התמונות לקבוצות מקצועיות לנושא זה., לאור הביקוש הרב לראות נשים מושפלות שנפלו בפח.

בחודשים האחרונים התנהלה חקירה סמויה ביחידה 105, בעקבות תלונות שהצטברו אודות קבוצה סגורה באפליקציית טלגרם בשם "שיתופים". 

יחידה 105 בלהב 433 עצרה את המפיצים בחשד כי בין חברי הקבוצה התקיימו התכתבויות מיניות, שיתוף סרטונים והעברת תמונות בעלות אופי מיני של קטינות ובגירות ישראליות ללא ידיעתן.

לפי החשד, בקבוצה שפעלה מזה מספר חודשים, שיתפו חבריה למעלה מ-170 סרטונים ותמונות שפגעו בפרטיותן של עשרות נשים וקטינות באופן בוטה.

חוקרי היחידה הצליחו לחשוף את זהותם של חלק מחברי הקבוצה, על אף שהם פעלו באנונימיות באפליקציה.

שבעת החשודים נעצרו ונערך חיפוש בביתם במהלכו הוחרמו אמצעי מדיה ודיגיטל שונים.

עו"ד אלעד שאול ועו"ד אהרון מלכה, המייצגים 2 חשודים, מסרו:
"מדובר בבחורים צעירים מאוד שמעולם לא נחקרו במשטרה, הם מכחישים את החשדות החמורים וימסרו גרסה מלאה בחדר החקירות. לפי מה שידוע לנו כרגע, אין לחשודים אותם אנחנו מייצגים כל קשר להחזקה או הפצת תמונות של קטינות, הם דוחים את החשדות וסולדים מפגיעה מכל סוג בקטינות וקטינים".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה